Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót vegyek,...

Milyen arctisztítót vegyek, ami természetes alapanyagú és nincs tele mesterséges származékokkal (és lehetőleg ami pórusösszehúzó)?

Figyelt kérdés

Garnierről szeretnék áttérni valami másikra. Úgy látom nagyon nem használ.

Kivéve:Nivea,Balea.


Általában zsíros az arcbőröm, miteszeres és néha pattanásos.:-S


Tudtok valami jó arctisztítót(vagy tonikot) ajánlani??


18/L


2011. febr. 5. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Himalaya termékeit használom.Ez 100%-ban növényi eredetű,semmi tartósítószer,illatanyag,színezék.Én direkt tág pórusokra,pattanásokra vettem,és nagyon bevált.Szép lett tőle a bőröm.Dm-ben és a Douglas-ben lehet kapni.Nem drága,mert nem agyon reklámozott termék,pedig nagyon jó,és megéri az árát.:)
2011. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alverde nincs benne kőolajszármazék.
2011. febr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:-)

Akkor valamelyikre rá is térek majd.

1. válaszoló: Neked melyik Himalaya termék vált be? mármint pontos terméknevet tudsz mondani?:-) N eked is zsíros a bőröd?

2011. febr. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!