Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért fekete pár hajszálam?

Miért fekete pár hajszálam?

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajam van és a fejem tetjén van pár fekete hajszál. De mikor kiszakítottam láttam hogy egészen más anyagu. :S Mármint nem olyan mint a többi hajszálam, hanem kemény meg olyan mint a cérna. :S Mért van ez? Vagy miez?:O
2011. febr. 6. 10:31
 1/4 A kérdező kommentje:
arra gondoltam h talán elhaltak? ilyen lehetséges? vagymi?:SSS
2011. febr. 6. 10:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A hajszálak eleve elhaltak, kivéve a hajhagyma nem. Amúgy nekem nagyon világosbarna, vékonyszálú hajam van és nekem is van pár fekete hajszálam, ami nagyon erős és olyan mintha, be lenne kreppelve, de én sem tudom mitől van ez :/
2011. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de neked is olyan furcsa az 'anyaga' mármint igy hülyén áll meg szerintem túl kemény O_O
2011. febr. 6. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen-igen. Az enyém is :/ De csak pár szál. Ugye alapjáraton vékony szálú a hajam és ezek meg olyan erősek/kemények.
2011. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!