Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam az arcradírt...

Hogyan használjam az arcradírt? :OO

Figyelt kérdés
felkenjem és dörzsöljem vele át az arcom és rögötn mossam le...vagy hagyjam megszáradni és úgy dörzsöljem le? :OO
2011. febr. 6. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti rá van írva, hogy hogyan kell használni. Én úgy szoktam, hogy a már vizes arcbőrömre felkenem, finoman de alaposan átdörzsölöm az arcomat, majd lemosom. De van egy olyanom, ami arcpakolás és arcradír egyben. Na azt pl fent szoktam hagyni, míg megszárad, majd vizes kézzel dörzsölöm le.
2011. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én garnier pure-t használok,azt úgy szoktam h bevizezem az arcom,rányomok a kezemre a krémből eloszlatom az arcomon és jol átdörzsölöm vele(persze nem vadul)és a szemem körüli rész kihagyom.Aztán utána lemosom.Tonizálás és hidratálás jo utána,mivel a tonik összehuzza a pirusokat a hidratálo meg jol fog esni a börnek ha már ilyen szép tiszta.
2011. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!