Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú, hullámos hajra...

Vékony szálú, hullámos hajra hajvasaló?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretem a hullámos hajam, állandóan vasalni kell, de ettől eltörik, és vágatni kell. Tudnátok vmi normális hajvasalót ajánlani??
2011. febr. 6. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen az én hajam is. Vékony szálú, hullámos.. Az összes hajvasaló tönkre fogja tenni a hajad. Lassíthatod a töredezést pakolásokkal, hajvégápolókkal és hővédőkkel, de az lenne a legegyszerűbb ha nem vasalnád.

Régen én is vasaltam több évig, de nagyon megszívtam vele... Most már megbékültem a hajammal és néha inkább befonom.

2011. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem vastag szálú hajam van, de a szinte minden napos vasalás nekem is tönkreteszi. :/ Én már 1-2 éve növesztem, lassan hátközépig ér és így sokkal tűrhetőbb, ha nem szögegyenes. :) Néha már ki sem vasalom, vagy csak a frufrum részét (vagy amit elfeküdtem :D), és a többit meghagyom, mert már egész szépen kilógja magát a hossza miatt. Szerintem te is próbáld ki, növeszd még egy kicsit. :)
2011. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és én nem nagyon vágatom, max 3-4 havonta 1x. Kicsit csúnya már a vége, töredezik, de így nő. Meg sok hajápolót használok: vizes hajra és szárazra is.
2011. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en felevig vasaltam a hajam. vekony szalu, hullamos, de tonkretette a vasalo. Annyira megbantam, hogy nekikezdtem vasalni, akkor tetszett ugy, de most hiaba levagtam a veget, alig nott. Pedig most hagynam hogy nojjon es gondorodjon maganak. :( Szoval ha torik, csak azt tudom mondani, vagd le a veget, es hagyd hogy hullamosodjon, ahogy o akar.
2011. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én hajam is ilyen vékony,de én szerencsére találtam egy jó hajvasalót amitől semmmi baja nm lessz a hajamnak:

[link]

Sztem te is ilyen hajvasalót vegyél mert nagyon megéri,meg tiszta gyorsan melegszik...Bedugod a konnektorba vársz kb. 10 másodpercet és már meleg is...

Szal télleg halálii jó.!

2011. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!