Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszer ellen tényleg...

Mitesszer ellen tényleg hatásos trükk?

Figyelt kérdés
Hiába tisztítom az arcom, az orrom tele van jól látható miteszerekkel. Van hogy kinyomkodom akkor picit szebb de mindet sose birom, és egy hét és ugyanolyan, sőt hámlik is utánna. Az arcom többi részén általában 2-3 pattanás van és elég élettelen szerintem a bőrőm. De főként a mitesszer zavar. Valaki nem tudna valami tényleg hatásos módszert amivel már megszabadult ezektől? Én itt bármit olvastam kiprobáltam nem segített még :(
2011. febr. 6. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj kozmetikushoz rendszeresen, ő a szakember aki normálisan kitisztítja. Szerintem ne nagyon nyomkodd otthon magadnak. Idővel, ha rendszeresen
2011. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jársz szebb lesz.

(lemaradt a vége)

2011. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt ajánlom. Ha ott jársz kérdezz rá, hogy te magadnak otthon hogyan tudsz segíteni a helyzeten.. lehet ajánlani fog egy radírozót és krémet majd meglátod mi lesz : )
2011. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dm-be lehet kapni sószappant, és nekem bevált, a gyulladt pattikra is és a miteszerre is .
2011. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!