Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így szép lesz a bőröm?

Így szép lesz a bőröm?

Figyelt kérdés

Ki jöttek rajtam a pattanások, pedig ezzel eddig nem nagyon volt gondom.

Mostanában azt csinálom, hogy naponta kétszer (reggel és este) tonikozom az arcom arcmosás után. Este bekenem hidratáló krémmel, mert száraz a bőröm (érdekes, hogy így is kijönnek a pattanások.) Amikor hazaérek, egyből lemosom a sminket. Hetente 2-szer leradírozom a bőröm.

Sajnos kozmetikusra nincs pénzem. :(

Szerintetek ez így elég? Tudtok esetleg valami házi praktikát?


2011. febr. 6. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég. Valószínüleg, hogy a hormonok miatt pattanásosodsz. Havi elött/közben is szoktak megjelenni.
2011. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy agyagos maszk még jót tenne,de jó.
2011. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sima fehér szagtalan szappan (akár baba is) vagy valami mézes szappan, bár ezek drágábbak ami normális (már amiket én ismerek) akár milyen hihetetlen a szárazságtól is jöhetne ki pattik, azért nem jó kiszárítani sem a bőrt kinek pl zsíros... esetleg nappal nappali, éjjel éjszakai krém, és ne kenj rá semmi feleslegeset, max korrektort, és igyál sok vizet :)
2011. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és ne sminkelj!! a radír viszont jó hetente, talán 2x is. a szappanos meg még a gimis kémiatanárom ajánlása, le is vezette miért jó. és tényleg bevált! :)
2011. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!