Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen könnyen karbantartható...

Milyen könnyen karbantartható férfi hajat ajánlotok annak, akinek szétáll a haja?

Figyelt kérdés
Az van hogy nagyon idegesít hogy egy nagy gombára hasonlít a fejem, vagy nem is tudom :D, ilyen őrült tudós :D, mert olyan egyenes hogy oldalt szétáll mindkét oldalon... Ha oldalt levágatom rövidre géppel, felül meghagyatok egy kicsit, akkor meg oldalt ugye rövid, de van egy egyenes csík ahol szétáll oldalt, és ott kezdődik a teteje, szóval akkor meg azért elfuserált :D. Kopaszt nem akarok, meg nagyon nagyon rövidet se, és zselézni sem akarom, csak ne nézzek már ki úgy mint egy 10 éves kisfiú :D, a lényeg hogy könnyen karbantartható is legyen tehát ne kelljen vele semmit csinálni. Mit lehet csinálni? Egyébként most olyan rövidke a hajam, tehát nem azért áll szét mert hosszú. 17/F
2011. febr. 6. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem meg tök ari ha egy kicsit össze van turva,nem kell zselézni egy kis habbal fixáld.Amit belinkeltem szerintem ott a rövid hajak jók,ami szerintem elég jo az a felső kettö(nem a festés hanem a forma,meg az utolsó elötti.)DE a fodrászhoz vihetsz 3 képet is és ő megtudja majd mondani h a te arcformádhoz melyik illik a legjobban.

2011. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj nem akarok én ilyen divatos izé lenni :D, csak valami egyszerűt... oké hogy aranyos hogy szétáll, csak onnan amikor kezdődik a fejed teteje, nah ott nekem körbe az egész fejemen egy csíkban szétáll, ami elég gáz...
2011. febr. 6. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

pont amiatt h szétáll ezért állna neked jol a kocos,mivel igy olyan mintha direkt állnak szét.Amúgy képzeld!A tanárom megkért h vigyem el a fiát a fodrszhoz,mert én ismertem a fodrászt a fiu tök ki szplid ö sem zselézi meg semmi,a fodrész olyan jo hajat csinlt neki(kicsi zselés)nagyon cuki volt, a poén ha fiu is mondta h nem ilyeneket hord meg az anyja is meg volt lepődve de annyira jól állt neki hogy egyik sem szolt rá egy rossz szót sem.Szerintem kicsit legyél nyitott a vltozásokra.

A csajoknak tetszik ez a kissé koci hajszerkezed:)nem mondanám ha nem így lenne,szerintem pl a lenyalt vagy tök szolid séró vagy akár a hosszu haj az ami nem olyan férfias.Egy próbát megér,max ha nem tetszik nem zselézed.


[link] (--ez szolidabb,de nem rossz.

[link] (--ez meg kis bohókás.

[link] (--- a pasimnak pl.ilyesmi van mint Gyetván Csabának.

2011. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már zselézni egyébként, meg sokféle vágást is a fodrásszal, de ő se tud mit kezdeni vele, pedig több fodrásznál is voltam már. Ilyen és kész... az még hülyébben áll ha zselézem, ráadásul még szarakodni kell vele minden reggel. Az ilyet meg mint annak a szőke csávónak van a barátok köztből amit küldtél el se tudom képzelni, mert sztem elég b*zis, meg ilyen divatmajmos :D. Amúgy a jobb érthetőség kedvéért berajzoltam egy képen hogy hol áll szét és kb hogyan. A KÉPEN NEM ÉN VAGYOK! Csak bejelöltem rajta. Itt a link: [link]
2011. febr. 7. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
:)Aranyos volt ez a bejelölözsdi.Hát jobb lett volna ha valamelyik tetszik,amugy a barátok köztös csávonak nekem sem jön be annyira a haja:)De azért a Gyetván Csabié jó szerintem.Sajnálom h nem tudtam segítnei,majd remélhetőleg ir olyan aki tud.Szép napot!
2011. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!