Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folyton hámlik az orrom egy...

Folyton hámlik az orrom egy ideje, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
ilyen csúnya száraz mámlás és elég csúnya főleg ha rárakom az alapozót akkor az még ki is emeli, nem tom mitől hámlik lehet hogy a hidegtől de nagyon zavar már mitcsináljak ellene?
2011. febr. 6. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
naponta többször krémezd be, vagy testápolót tegyél rá.
2011. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy zsirosabb krémet és kent be vele éjszakára.Én sose kenem az arcom krémmel és testápolo sem igen kell mert nem szokott a böröm száraz lenni,dem télen nekem is az orron kiszáradt és az alapozó miatt elég szarul nézett ki.Vettem garnier nutritionist krémet és avval kenem be.Általában börradirozás(nem napi szinten)tonizálás és ez a krém(mindenem garnier zöld)és ezek beváltak.De szerintem ha nem akarsz hidratálot venni ellég a kék tégelyes nivea is,reggel pedig alapozás elött mozsd le h ne legyen zsiros a bőröd,ha nem szivta be mind.
2011. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orr bőre nagyon vékony,kiszáradásra tippelek.Radírozd és tápláló krém.
2011. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!