Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a hasam lány...

Nagyon szőrös a hasam lány létemre. Mit csináljak? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Szőkítésre gondoltam, szerintetek? :(

(Nem kérek olyan megjegyzéseket hogy olyan vagy mint egy majom stb.)


2011. febr. 7. 16:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem is kb ilyen. Szerintem ez annyira nem szőrös. Szőkíteni szoktam, és tök jó:) Szerintem nyugodtan:)
2011. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
olyan vagy mint egy majom, amúgy nem vészes :)) azt simán le lehet szedni gyantával, bár az eléggé fájni fog, csipesszel meg sokáig tartana, talán a szőkítés :D
2011. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
szőkitsd... és próbálj meg lebarnulni jól.
2011. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hasonló nekem is, én gyantázom.Kb. 5 perc és tartós, plusz magadnak is megcsinálhatod.
2011. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
12%

FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJjjjjjjjjjjjjjj gecc. :D


amugy gyanta, nehogy szőkíts már ! nyáron meg lebarnulsz és világítani fog. de amugyis ha szőke is attólmég ott van. szval gyanta!

2011. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
2011. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként viccet félretéve szerintem egyáltalán nem vészes, nincs okod szégyenkezésre.:) Ha tényleg nagyon zavar, akkor én is azt javallom, hogy gyantáztasd. Talán az a legegyszerűbb és leggyorsabb módszer.
2011. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyantával szedd le, egy kis idő múlva ritkulni fog. Vagy ha epilátorod van, azzal is megcsinálhatod, mert majd attól is ritkul. Csak ugye mind a kettő fájdalmas...
2011. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlenül szemetek vagytok.Nem azért irt ide a kérdező, hogy leoltsátok, ő is tudja, hogy ez probléma, ezért is akar ellene tenni.

A kérdésre válaszolva próbáld ki a szőkitést, és ha még ugy is zavar, akkor gyanta. Epilátort nem ajánlom, mert az félbe tépheti a szőrszálakat, és ugyanugy visszanőne.

A b*nkó válaszokkal ne foglalkozz, anonim oldalon azoknak nagy a pofája, akik az életben a legnagyobb csődtömegek.

2011. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én epilálom. Szerintem az erre a legjobb, gyorsan végig lehet futni rajta, és én pl. hamar hozzászoktam, már nem is fáj és sokáig tart.
2011. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!