Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van pár szőrszál a hasamon,...

Van pár szőrszál a hasamon, ami lány létemre elég zavaró, mivel sötétek. Mivel tudnám őket hatásosan eltüntetni, hogy se látni, se érezni ne lehessen?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már szőkítéssel, erősebb fényél csak úgy csillog... volt, hogy legyantáztam már, de attól piros pöttyök lettek a hasamon és csak hetek alatt tűnt el. Lenne rá valami jó megoldás?
2009. aug. 30. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van néhány, hogy mitől, fogalmam sincs. Sőt néha a mellbimbóm környékén is előjön. Azt mondta a nőgyógyász, hogy ez teljesen normális, de engem zavar.

Én egyszerűen epilátorral távolítom el, aztán hűsítő krém, és másnap reggelre nyoma sincs. Nem mellesleg, ritkul, halványodik, és vékonyabb szálú lesz, ha rendszeresen így távolítod el.

2009. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pont ez a bajom és szemöldökcsipesszel szoktam kihúzi
2009. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én egy darabig borotváltam, de erősödött. ne csináld.


kipróbálom én is inkább az epilátort. persze csak hason xD

2009. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!