Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni fekete hajszín...

Hol lehet kapni fekete hajszínezőt? Az nem teszi tönkre annyira a hajamat mint a festék? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden drogériábsn lehet csak olvasd el figyelmesen hogy tényleg kimosható -e . pl:dm vagy rossman müller de lehet gyógynövényboltokban is kapni ami gyógynövény alapú azok nagyon jók és nem hogy roncsolná a hajt de még jót is tesz. ezek 50-1500 szoktak lenni ha hosszú a hajad akkor 2 dobozzal vegyél mindenképp

pusz :)

2011. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy már fekete a hajam,csak rendes festékkel festem havonta,és attól eléggé hullik. A színezőtől nem hullana annyira? És az mennyi idő után kopik ki?
2011. febr. 7. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A színezőtől egyáltalán nem hullik. nekem ugy kb: 1 hónapig de eddig sose hagytam hogy teljesen kikopjon . de mivel a tied fekete szerintem simántovább is meg azért tá látod h mennyire kell h ráfess újra. szóval ha kicsit jobb fajtát veszel és nem ilyen nagoyn olcsót akkor 2 hónap de ez haj függő is meg h milyen gyakran mosod a hajd.kikel tapasztalni. ;)
2011. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Loreal Casting Creme Glosst ajánlom nagyon jó! :)
2011. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!