Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fertőtlenítsem a rendsze...

Mivel fertőtlenítsem a rendszeresen borotvált bikinivonalat, hogy ne pattogjon ki?

Figyelt kérdés
Az olvastam a múltkor, hogy a vízben lévő baktériumok miatt pattog ki a bikinivonal..ugye a férfiak lefertőtlenítik arcszesszel, de én mégsem használhatok azt.Mi lenne a jó megoldás?
2011. febr. 7. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kend Nivea testápolóval
2011. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ez engem is érdekelne, kipróbáltam már mindent, de nem használ semmi. :s
2011. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindig kenem testápolóval, de igazából az szerintem nem fertőtlenít..:S
2011. febr. 7. 21:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Be ne kend testápolóval!!!Miért ne használhatnál After Shave-et?Amikor még nem gyantáztam,hanem borotválkoztam én is használtam After Shavet.Ha nem bírod,mert csíp az alkohol,akkor vegyél balzsam After shavet.
2011. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De attól nem lesz férfiszagom?:D
2011. febr. 7. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:
De férfiszagod lesz,viszont van benne alkohol ami fertőtlenít.Én mindíg úgy csináltam,hogy időben leborotváltam,le fetőtlenítettem AS-el és 1óra múlva vagy megmosotam a puncimat megint tusfürdővel,vagy illatosított nedves törlővel.Gondolom nem akarod,hogy a pasid férfi illatot érezzen.
2011. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Patikában kapható 3 %-os hidrogén-peroxid, az is fertőtlenít, de jó a gyógyszertári alkohol is. Egyik sem drága, és tényleg minden bacit megöl, és férfiszagod sem lesz tőle.
2011. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!hát igen főként azt nem akarom,hogy a barátom férfi illatot érezzen rajtam:D
2011. febr. 8. 00:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik drogériában lehet kapni bőrfertőtlenítőt.400-500 ft.Az arcszesz amúgyis maró hatású irritált bőrön.
2011. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen:)
2011. febr. 8. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!