Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hallottatok már a spriccelős...

Hallottatok már a spriccelős szoliról?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint a Jóbarátokban is volt.Ha tudtok ilyet,melyik városban?
2011. febr. 7. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
he?
2011. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben van pl. a Solisun-ban. De nem mertem kipróbálni, mert féltem, hogy úgy járok, mint a Jóbarátokban a srác, hogy az egyik fele fekete lett, a másik fehér maradt:)
2011. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kiwi sun és magic tan szalonokban vannak ilyen barnító kabinok.


Amúgy én nem ajánlom, mert elég hamar kopik,

és nem mindig tudod úgy tartani a kezedet stb., hogy egyenletesen menjen rá a festék.


Inkább kézi barnítást keress. Ezt kozmetikai szalonokban is szokták végezni. Egy speciális géppel végigfújja a kozmetikus a testedet. Így már sokkal egyenletesebb lesz, mert látszik, hova kell még festéket fújni. Egyik barátnőm is csináltatott ilyet, nagyon szép, egyenletes színe lett. Igaz, ez is hamar kopik...

2011. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

UV mentes barnítás néven népszerűbb:)

Egyébként én már voltam, nagyon drága(nálunk 5000), és annyira nem éri meg...ha nagyon gyorsan kell látványos barnulás rövid időre, akkor elmegy, de egy hét után elkezdett kopni, csúnya foltosan, ráadásul a kezem úgy nézett ki, mintha koszos lenne, a barnító büdös volt, de utána 4 órán át nem lehet fürdeni, h a barnító hatni tudjon, ha kezet mosol ezidő alatt, akkor szintén foltos lesz, de ami pozitív, hogy nem sárga lettem, hanem egészséges barna.(egyébként nagyon fehér bőröm van,sok anyajeggyel, ami miatt nem tanácsos napozni)

2011. febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnap 22:22!Hol van iyen kézi barnítás budapesten?
2011. febr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ross a Jóbarátokból:D
2011. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,azt hiszem még nem próbálom ki!
2011. febr. 8. 09:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 4000 ft fizettem 2 alkalomért (tehát 2000-2000 volt). Nekem nem kopott le csak 4 hét után, akkor kezdett lejönni, de addig nagyon szép színem volt.

Nekem is kézivel fújtak, de nem volt büdös, nagyon finom illata volt és 20perc alatt megvoltam száradással együtt. A legvilágosabb színnel fújtak (világos a bőröm) és így olyan lettem mintha tengerparton napoztam volna. Nem csomókban kopott hanem egyenletesen.

Nem a kiwiben csináltattam, mert nagyon drágának találtam, hanem Pest megyében (Dabason) egy nagyon kedves csajszinál. Az első fújás volt a próbafújás, aztán másodiknak élesben ment a tesóm ballagására. Én nem bántam meg, az esküvőmre is lefújatom magam. :)

2011. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!