Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BB krém -hallottatok róla?...

BB krém -hallottatok róla? Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 9. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egy blogon olvastam róla.

A blog írója nagyon dicséri, szóval biztos jó, bár én még nem próbáltam. :)

2011. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én tegnap rendeltem, szóval kedden vagy szerdán megkapom.

ha kíváncsi vagy a véleményemre, akkor majd szívesen leírom. :)

2011. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel. :)
2011. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oh, persze! írd meg majd, kérlek! :)
2011. júl. 12. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval... :)


Ezt a fajtát rendeltem meg: [link]


Tegnap délután kaptam meg, de ma próbáltam ki. Eddig csak pozitívat tudok róla mondani. :) Kézzel kentem fel, kb 1 perc volt az egész. Megvártam míg megszárad és oxidálódik, utána lepúdereztem egy kicsit, mert ad egy egészséges fényt az arcnak, de nekem kombinált bőröm van és fontos a matt hatás. Olvastam valahol, h felkenés után eltérhet a kapott szín a nyak színétől, de ezt én nem vettem észre. Világosabb, rózsaszínes tónusú a bőröm. Lehet, aki hófehér, vagy barnább, akkor áll fent ez a helyzet, de nem kell megijedni, mert utána olyan színe lesz, mint a bőrödnek.

A tartósságról annyit, h délelőtt 10-kor kentem fel és még most is fent van. :) Azóta vagy 10x megizzadtam és nem folyt le.

Azt is hozzá kell, h tegyem, nagyon allergiás típus vagyok, rengeteg minden kiüt sajnos... Úgy voltam vele, ha erre is, akkor odaadom anyukámnak, vagy barátnőmnek, de nem történt semmi ilyesmi. A többi jótékony hatását még nem tudom, mert ugye csak 1 napja használom, de szerintem az sem fog csalódást okozni. :)

Összességében teljesen meg vagyok elégedve, beleszerettem. :)

Azt is mondhatnám, h tökéletes, de azt úgy se hinné el senki. :)

Mindenképp próbáljátok ki, akár ezt, vagy másik fajtát, mert lehet, h nem egyezik a bőrtípusunk, vagy a színünk...

2011. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pfú, köszi a beszámolót! Akkor tehát érdemes átgondolnom...
2011. júl. 14. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél hány ml-s?:)
2012. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!