Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a miteszer tapasz és...

Mi az a miteszer tapasz és mit tud?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én tini koromban probálkoztam vele.....van orra és álra tehetö....egy ilyen kis papirszerű tapasz amit bekell vizezni majd felhelyezed és vársz hogy jól megszáradjon megkeményedjen aztán lehúzod ami egy picit kellemetlen lehet mert valamiféle ragacs anyaggal tapad a bőrődre.....aztán van amelyik miteszert kiszedi van amelyiket nem de ezt látod is rajta ahogy a fény felé forditod a tapaszt :) egy próbát megér....de előtte mindenképp arcradírozd jól át azt a felületet amin használni fogod hogy felpuhítsa és így talán többet kitud szedni!
2011. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem és köszi a választ
2011. febr. 9. 15:47
 3/3 anonim válasza:

Erre én is kíváncsi voltam de nem tudtam, hogy adjak-e ki érte pénzt ezért amikor ráakadtam erre a videóra, ki is próbáltam. Csak tej kell hozzá és zselatin. :)


http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE

2011. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!