Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Citrommal tényleg el lehet...

Citrommal tényleg el lehet tüntetni a hegeket vagy legalább halványítani?

Figyelt kérdés

Nekem pl az államon van egy nagy heg,mert felszakadt kb.2-3 éve,a hasamon is van,és a combomon de ezek kissebek a bárányhimlőből maradt.

Tényleg lehet citrommal halványítani,esetleg eltűntetni?

Ha nem,mivel lehetne?


2011. febr. 9. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Citrom kimarja a bőröd

ennyi eszed lehetne

2011. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
citrommal csak a hajad tűnik szőkébbnek...nekem a körömvirág kenőcsöt ajánlották, de lósz*rt sem ér az sem.
2011. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Contractubex - gyógyszertárban kapod meg. Hegek eltüntetésére van.
2011. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szia.

nekem 7 éve volt egy balesetem, a jobb felkaromon 15 cm-es vágás van. én mindennel megpróbáltam eltüntetni, még gyógyszertári kenőcsökkel is.

sajnos nem vált be. vele kell élnem.:(

2011. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

heget műtéti beavatkozás nélkül véglegesen nem lehet eltávolítani, de persze vannak krémek és okos emberek akik az ellenkezőjét állítják. Mindez a pénz miatt van. Halványítani viszont lehet (tehát ha túlságosan kiemelkedik vagy süllyedtebb a bőrödhöz képest akkor ,,egy szintre lehet vmennyire hozni a kettőt")

Ezekkel: bőrcsiszolás, lézerezés, ultrahangozás, stb. Ezt kozmetikusnál megcsináltathatod kb.(a hegtők függően) 8-10 kezelés ha olyan átlagos...


A citrom nem marja ki a bőrödet kedves első, talán akkor a szádat is szétmarná nem? .... látszik h tanultál erről. A citrom szárítja a bőrt (tehát zsíros bőrre tökéletes) összehúzza a pórusokat (a szádban talán ezt is érezted már) Szóval a fiatalok akár naponta vagy kétnaponta is használhatják házi praktikaként.

Jah és ha a citrom marja a bőrödet akkor az Ilcsinek miért van Almás citromos tonikja???.....

2011. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jah és a körömvirág sebgyógyításra és égési sérülésekre jó nem hegekre...
2011. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti! de szétmarja a nyelved is, a bőröd is, mivel a citromsav igen erős. Egyébként az hogy neki van egy citromos krémje, az nem ugyanolyan erős mint töményen egy citromkarika. És a szád szélét is szét tudja marni pl. ha cukorral ettél már, érezted biztos
2011. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21:59 a fejedet marja szét. Én mindennap bekenem citromlével a homlokom és az orrom, azóta nem vagyok zsíros bőrű, és tök sima, puha a bőröm ott, ahol eddig zsíros ragacsos volt. A citrom szárít esetleg, de zsíros bőrre kifejezetten jó, mindennapos használatra!
2011. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti! Almás citromos TONIKot mondtam! Vagy megértési problémáid vannak az olvasásnál, vagy ennyire tudod h mi az a tonik...Ráadásul az Ilcsi nem használ ,,töltelék" anyagokat és tartósítószereket, szal a tonik, valóban almából és citromból készül....


Jah és egyél sok citromot cukorral, egészségedre.

2011. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem,hogy a citrom kimarná a bőrt,főleg hogy én bekentem egy párszor a bőrömet a citrom levéllel,de már régóta és semmi bajom nem lett tőle.Valaki írta,hogy együtt kell vele élnie,hát én nem tudok együtt élni vele,mert idegesít,hogy az arcomon van,az államon pontosabban.Kiemelkedik és vörös,arra már rájöttem,hogy a citrom nem használ rá:(:(:(
2011. febr. 11. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!