Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szépségápolás (? )

Szépségápolás (? )

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 21:19
 1/8 A kérdező kommentje:

Jó estét.:)

A kérdéseim a következőek.:D


Samponok közül: Balea sárgabarackost (narancssárga flakon),Balea vitalizáló sampont (zöld flakonos) vagy a Kallos Tojássampont vegyem meg? Képek lent,ha esetleg nem tudnád melyikekről van szó:


a sárgabarackosról nem találtam képet,de itt a vitalizáló:


[link]


és a tojássampon:


[link]


és melyik hajpakolást vegyem? Kallos placentás vagy a tejproteines?


[link]


[link]


Ezek közül kellene válasszak.:D De ebben a ti segítségeteket kérném.:D


a másik meg az,hogy:

1. Milyen tusfürdőt használsz?

2. Milyen sampont,balzsamot,hajpakolást használsz?

3. Milyen sminktermékeket használtok?

4. Milyen fogkrémet használsz?

5. Milyen krém- és lábápoló krémeket használtok?

6. Milyen hidratáló arckrémet használtok?

7. Sportolsz valamit?Mit?


Elnézést kérek a sok kérdésért, csak érdekelnek ezek a dolgok.:) Köszi a válaszokat!:D Mindenkit felpontozok.:)

2011. febr. 10. 21:20
 2/8 anonim ***** válasza:

kallost:)

1. mindig mást,most nivea angelstar-t

2. csalánsampon,kallos balzsam,hajpakolás nekem nem kell

3. essence elsősorban +maybelline,maxfactor,loreal

4. elmex,soladey fogkefe

5. atrix,terra naturi

6. alverde

7. Sportolsz valamit?Mit?

2011. febr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok és futok:)fél órát naponta meg tornázom
2011. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia! a samponokról nem tudok mit mondani, de ha tusfürdőről van szó, én már csak a balea maruladióolajos tusfürdőjét veszem :) az a jó benne hogy nagyon sűrű krémes és az illata (édeskés-mandulás) akár 1 egész napig érződik a bőrödön

[link]

samponból általában avonosakat használok, elég jók

sminkek közül a s-he-t, essence-t, manhattant, és az alverdét ajánlom (olcsó de nagyon jó minőség)

fogkrém: signal white now

testápoló: avon skin so soft

arckrém: naturland körömvirágkrém (extra érzékeny bőrre is jó)

sportolás: bicajozni és úszni szoktam :)

remélem segítettem!

2011. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A samponokról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert ezeket nem próbáltam. A Baleából a gyógynövényeset használtam, az nekem nem jött be, nagyon szárított.

A pakolások közül a placentásat próbáltam, de az sem volt túl jó. Most ami nagyon bejött, az ez: [link] Csak egy percig kell fent hagyni, de sokkal jobb az eredmény, mint a placentással.


1. Mindig mást használok, de ezek a kedvenceim: [link]

2. Sampon: [link]

Balzsam: [link]

A pakolás meg a Syoss. Ezen kívül még használok olajat, kifésülő sprayt néha, meg leave-in balzsamot.

3. A mindennapi sminkhez Miss sporty alapozót, korrektort, púdert használok, Maybelline szempillaspirált, sima fekete szemceruzát meg egy kis Labellot. :)

4. Csak Colgate fogkrémet. Azon belül mindegy milyen, de Colgate legyen.

5. Nem nagyon használok ilyeneket.

6. Ezt sem nagyon, csak pl. szemöldökszedés előtt és után kenem be. Garnierem van.

7. Nem sportolok, de szeretek sétálni, kirándulni a természetben.


21L

2011. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Húú én a tojássamponról sok jót hallottam, szerintem próbáld ki! Nem tudod, hogy hol lehet beszerezni?:D

A kérdéseidre nem sorrendben válaszolok, bocsi. Nos, tusfürdő,fogkrém általában az, ami épp van itthon. :D Persze használok intim mosakodó gélt, hónaljamat pedig inkább Baba szappannal mosom. Hajamra Gliss kur termékeket használok, testápolóból pedig Dove-t. Sminktermékekből eddig olcsóbbakat használtam, de muszáj lesz áttérnem a márkásabbakra, mert mire hazaérek a suliból, az alapozómnak nyoma sincs. Hidratáló krémet nem használok, nem rég próbáltam a Garniertől egyet, de pattanásaim lettek tőle (sose szokott lenni), így nem használtam tovább.

Na további szép estét! :) 17/L

2011. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
írtam privit,de amúgy a dm-ben van 550 Ft.:D
2011. febr. 11. 16:29
 8/8 mazsool ***** válasza:
Én is sok jót hallottam a tojássamponról ezért ma megvettem. Itt nálunk a Stop Shopban találtam az Euro Familyben 1 litert 290 Ft-ért:) Kíváncsi vagyok milyen lesz:)
2011. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!