Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam de nem...

Befestettem a hajam de nem lett jó a színe, újra festhetem, így hogy friss a festék a hajamon?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Igen,ujra festheted,de vigyázz vele,mert fogja csípni a fejborod,legalább is az enyémet szokta.Persze sokat számít,hogy milyen színu a hajad.Az enyém mondjuk szoke,ami elég veszélyes festeni,foleg,hogy elég sok dologra meg kozmetikumra allergiás vagyok.
2011. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen festéket használsz.

Meg attól is, hogy milyen a szín. De lehet, hogy festéktorlódás lép fel a hajadon, és olyan színt kapsz, hogy megijedsz.

Ha például egy hideg színre (pl:hamvas) meleg színt kensz, még az is lehet, hogy a (ha szőke vagy) vége kékes lesz.

Ügyhogy vigyázz.

2011. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem már 1párszor elofordult,h kék lett a hajam vagy néha lila is...:) persze akkor 1nap tobbszor is mosok hajat,hogy kopjon a szín,de aztán szép hamvas szoke vagy fehér lesz utánna.Vagy néha sárga hajat is kaphatsz,az is érdekes mondjuk...
2011. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!