Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy helyrejöjj...

Mit csináljak, hogy helyrejöjjön a túlhidrogénezett hajam?

Figyelt kérdés
Szőkére lett festve a hajam, de a néhány tincs világosabb lett, mint a többi és amikor vizes szinte lehetetlen kifésülni. Nagyon vékonynak tűnnek a szálak és szinte kunkorodnak is és persze hidrogénszőkék... Nagyon elrontotta a fodrász... Most mit csináljak, hogy helyrejöjjön? Ha egyáltalán van rá gyógymód.... Segítsetek, mert pont a legfelső tincsekről van szó...
2011. febr. 10. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél rá valamilyen pakolást-kérezd meg a fodrászod, hogy milyet ajánl!
2011. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a dm'ben kapható 400 Ft'ért kicsi tégelyben kapható tejproteines, Kallos hajpakolás.Hidd el,beválik.:) Vagy evgyél tojássampont.:D úgy olvastam 550 Ft a dm'ben.:) (hatásos)
2011. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá csak az olló és az újra növesztés. Bár kenhetsz rá ezt azt, de alapjában véve a hajad halott, ezek a krémek csak arra jók, hogy kívülről bevonják és csillognak egy ideig.
2011. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tejproteines pakolás jó ötlet, én is ezt használom a festett hajamra, de én nem a Dm-eset ajánlom, hisz fodrászkellékesben litereset kapsz 800-900 forintért.
2011. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mazsool ***** válasza:
100%

Szia!


Én is így jártam pont mint te..:S október végén lett hidrogénezve és ugyanígy pont a teteje nagyon durva száraz lett fésülni én sem tudtam mert oylan gyengék voltak a hajszálak, hogy össze vissza törtek. Nagyon ronda volt. Nekem 3 hónap után jött helyre a hajam, de nagyon sokat ápoltam: házi készítésű majonéz eleinte majd méz aztán placentás pakolás(végül ez hozta rendbe teljesen) és ricinus olaj. Most már nem törik a vége és nagyon szép a hajam.Persze ehhez a vágásra is szükség volt.

2011. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is oszlassuk el azt a tévhitet, miszerint a haj hidrogénezés hatására lesz szőke. Nem így van. Oxidáció megy végbe szőkítésnél.


A kérdésedre válaszolva: először is olló. Nincs az a csodaszer, ami összeforrasztaná, életre keltené az elhalt, töredezett hajszálakat. Ezek a pakolások arra jók, hogy megelőzzük velük ezeket a dolgokat. Ezért azt javaslom, hogy mielőtt belefognál bármilyen kúrába, vágasd le a tönkrement részt.

2011. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálkozok a pakolásokkal. Most lett amúgy levágva is a hajam, és a ha ezeket a csúnya részeket levágatnám, akkor kb 4 cm-es maradna a hosszú hajam... Nagyon ideges vagyok, mert amúgy is rövidebbre vágta a hajam, mint szerettem volna és még ez is... Már parókán gondolkodom...
2011. febr. 11. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

először is,felejtsd el a szőkét! A hajpakolástól nem lesz újra szép erős a hajad, max ki lehet majd fésülni...szerintem fesd be barnára, és várd míg lenő a hajad egészen teljesen... meg persze mindig vágass belőle + ne használj hajvasalót és hajszárítót se..és akk úgy a kallos tejproteines meg hajmosásutánra van ilyen spray.pl gliss kur...azt probáld meg.

2011. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia.utolsónak igaza van,nekem is nagyon tönkre ment a hajam ugyanígy mint neked.le lett vágatva és barnára lett festve,ez szilveszter előtt volt 1 nappal.most sokat is nőtt és azóta sokkal egészségesebb,persze szeretnék megint szőke lenni de még várok, ja, és más a fodrászom is.sok szerencsét.nekem pakolásokkal se lett jobb. de használtam kókusztejet 30percet kell rajta hagyni.jó illata van és fodrászok is ajánlják.erősen káros hajra van.én most használom mert van értelme de ha már leégett a haj meg minden akkor csak az olló segít,meg sztem a barna szín.bevált.
2011. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!