Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a dermofil paszta?...

Milyen a dermofil paszta? Tényleg nagyon jó? Csak pattanásra vagy miteszerre is jó? Hogyan kell alkalmazni? Mennyi idő után látható javulás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

SZIA! Én használtam nekem nem vált be egyáltalán, sőt nagyon csípte a bőrömet és ki is pirosodott tőle.Én eleinte 2 naponta használtam utána abbahagytam

Sajnos nekem nem hatott

2009. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz. Viszont vigyázni kell vele mert nagyon szárít. Kéthetente egyszer felviheted az egész arcra, de én inkább csak helyileg javasolom, a pattikra rakni egy-egy pöttyöt belőle. Rákened a pattin éjszakára is rajta hagyhatod, egyébként az arcról amikor megszárad langyos vízzel kell lemosni, kb. 10-15 percig lehet rajta tartani.
2009. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én régen használtam rendszeresen. Van aki az egész arca alkalmazza, én csak a pattanásra szoktam kenni egy kicsit. Heti kétszer - háromszor attól függően milyen a bőröd, fél óra után le lehet mosni. Nekem használt. Most megint venni fogok. Kevés kell belőle, sokáig elég. Nekem eddig ez vált be a legjobban, pedig sokfélét kipróbáltam.
2011. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!