Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám kivasalni a...

Hogyan tudnám kivasalni a hajam úgy ahogy a fodrász is csinálja tehát hogy lelapul és nem lesz dús?

Figyelt kérdés

kb ilyen hajam van mint ennek a fiúnak a videóban:

http://www.youtube.com/watch?v=zYkWeVwVeMA&feature=fvwrel


Vettem egy syoss hővédőt is.


Mindenki azt mondja hogy tincsekben kell csinálni bla-bla-bla

De azt hogy?

Próbáltam összefogni a hajam de nem megy...

És hátul a legszarabb...Ott egyenes lesz de dús és nem lefelé megy hanem egy résznél úgymond "elkanyarodik" :D

Fogalmam sincs hogy hogy csináljam..Próbáltam az összefogósat de nem nagyon sikerült.


2011. febr. 12. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én magamnak szoktam vasalni a hajam,de nem tudom hogy de nekem vlhogy mindig lapos marad.Én amúgy csak úgy tök simán szoktam vasalni,össze se fogom meg semmi,csak elkezdem így tincsenként és közbe nézem a tükörbe,ahol meg hullámos ott meg átvasalod.:)
2011. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem alapból elég dús hajam van.

de hogy lehet tincsenként?

2011. febr. 13. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:
lol:DDD megfogsz egy tincset (remélem tudod mi az) és berakod a hajvasaló két lapja közé, ami meleg, tudod. majd fentről le végighúzod. mert hogy gondoltad kivasalni az egészet egybe?:DD
2011. febr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

figyelj.

a felső réteget a hajadnak feltüzöd akármivel,majd ami lent lóg úgy simitod,de 2mp-ket hagyjrajta és úgy vidd tovább. majd kb még 2x ismételd meg..majd engedd tövább a hajad..egyree feljebb...

egyébként azrét kunkorodik az aljamert vlszeg a vállad felett ér 1 picivel, a hossza miatt van. Vagy vágj belőle vagy növeszd még 1 kicsit...

2011. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!