Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok magamnak olyan...

Hogy tudok magamnak olyan Hollywood-i loknikat itthon csinálni? Milyen hajcsavarok, esetleg más eszközök szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
éénis szeretném tudni..:)
2009. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is:P
2009. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, a hajad mennyire tartja meg a loknikat. A hajsütővas és megfelelő fixáló tökéletesen elég, vagy akár egy körkefés hajszárító (nekem Braun van, cserélhető fejes, és nagyon jó, csak az én hajam kidobja magát fodrász után is fél nap alatt). Lehet kapni rugalmas habszivacs hajformázókat, ami úgy működik nagyjából mint a hajcsavaró, azt mondják azzal tartós hatás érhető el. Fém hajcsavaró akkor jó, ha úgy tudod hagyni jódarabig, és sokáig szárítani, de nem alszol vele. Éjszakára a puhább műanyagot ajánlanám. Ha állandóra szeretnéd, menj el egy megbízható (ez nagyon fontos) fodrászhoz, aki akár hetekre is beloknizza (legalábbis néhány éve még megcsinálták).
2009. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!