Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem szeretitek a Mayo...

Miért nem szeretitek a Mayo Chixet? Miért nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már amikor a Mayot, a Keyot,vagy akár a Retrot illettétek különböző megjegyzésekkel, meg azokat akik ezeket hordják. Kíváncsi vagyok, miért? (Ha tetszenek nektek ezek a márkák, akkor írjátok meg, és azt is miért szeretitek hordani.) Köszi.
2010. okt. 30. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon szeretem a Mayo Chix márkát. Voltak idők, amikor egy- egy kollekcióban túl giccsesre sikeredtek a darabok (pl. fényes latexes, lila kabátka...nekem nagyon nem jött be), de mindig találok olyan ruhát ott, ami nagyon megfelel az ízlésemnek. Főleg a mellrészen csipkével díszített felsőket szeretem. Ilyet máshol nem nagyon tudok venni. Nagyon szeretem az anyagukat is, és jó, hogy egy-egy felsőből nincsen olyan sok darab. Többen írták már, hogy tömegre gyártott "vacak", pedig volt, hogy egy felsőt azért nem tudtam megvenni, mert pár darabot csináltak belőle és elkapkodták hamar. Régebben nem tudtam megengedni magamnak, hogy ott vásároljak, mert nem volt rá pénzem, és ugyan most meg tudom venni, néha drágának látom. De végülis jó a minőségük...legalábbis szerintem. :) A Retroban kicsit túlárazottnak érzem a nadrágokat, de azzal sincsen semmi bajom.


21/L

2010. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
giccs.
2010. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert agyoncsicsázott, egymáshoz nem illő színek, farmeren arany flitter, fehér felsőn szivárványszín minta, szintén flitterekből vagy strasszokból kirakva... A fazonok meg olyan semmilyenek... Giccsparádé az egész...

Ennél már csak a Mango rosszabb az alakeltakaró és nem alakkiemelő sz*rjaival... >__<

2010. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a mayo chix-et,most is vettem 2felsőt,amik egyediek,és nem volt belőle több darab.Van egy full ezüst felsőm is onnan,ami elég extravagáns,meg a fekete,kissé fényes kabátom is onnan van,az is nagyon elegáns.
2010. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Mayo-t, de a csicsásabb cuccaik nem tetszenek. Főleg nadrágokat veszek ebből a márkából, mert a szabásuk pont passzol az alakomra. A vékonyabb felsőik általában nem tetszenek, mert nagyon díszítettek, viszont a kötött, vastagabb pulóvereik nagyon jók és tartósak.
2010. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyire szidjátok a retro-t elmondom nektek hogy van egy 5éves gatyám leértékelésen vettem 24.000ft-tól 5.000.-re.

Ja és múltkor vettem egy kínai gatyát 2 hétmúlva szétment a varrás mentén!

Úgyhogy így szidjátok a retrot!Lehet hogy drága,de ha minden 3.hónapban veszel 4ezerét egy kívai gatyát még több jön ki mintha veszel egy márkás darabot ami kitart 3-4évig!

A Mayo Chix is bejön nekem van onnan egy felsőm meg egy pulcsim is.Szeretem..:D 1,5éve vettem,olyan mintha új lenne.


Szóval így szidjátok a márkát !

2010. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most ha én megkérdezem tőletek, hogy miért nem szeretitek az acélebetétes bakancsban járó embereket, és hogy miért nem tetszik nektek, akkor mit mondtok?

Na, ez kb olyan.

Senkinek sem azonos az izlése. Ha neked tetszik a méjó csiksz, hordd. Akinek meg nem tetszik annak meg miért lenne kötelező hordania?

Egyébként nem vagyok bakancsos. Szimplán utálom a gicsses ruhákat, és a pláza macákat. Nem ettől leszel több.

2010. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én imádom!:D
2010. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én régen (1-2 éve) minden héten csak a Mayoba vásároltam, nem is volt másmilyen márkájú ruhám, de amióta elkezdtek ilyen kínai cuccokra hasonlító ruhákat gyártani, azóta kiábrándultam belőle és a stradivariusban vásárolok.
2010. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb felső egyszerűen annyira flitteres, csicsás, hogy hihetetlen olcsó benyomást kell, ráadásul szerintem drága is.
2010. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!