Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót vegyek?...

Milyen arctisztítót vegyek? Esetleg irnátok tapasztalatokat, , clean&clear-ről azt hallottam nagyon szárit, és nnem ajánlják. Ti mit használtok, pattanásosabb bőrre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
pattanásos bőrre sem kell semmi egyéb, mint reggel este szappanos vízzel megmosni (babaszappan a legjobb), hetente 1-2x bőrradír, mindegy milyen. nem szabad túlzásba vinni a tisztítást mert attól is csak rosszabb lesz. pattanások ellen étrendváltoztatás a legjobb megoldás + sok vizet kell inni.
2011. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A clean&clear nekem olyan semleges. Sokáig használtam, de sztem nekem semmit nem változtatott a helyzeten. Ilyen típusúból már jobb a Nivea Visage arctonik (ez is kék flakonos). Amúgy pattanásos bőrre a legjobb fekete szappan. (Én is csak másoktól hallottam, kipróbáltam, és rá kellett jönnöm, tényleg jobb, mint bármilyen kenőcs vagy folyadék).

Minden 2. vagy minden 3. nap átdörzsölöm vele az arcom, aztán száradás után bekrémezem. Pár hét alatt nagyon szépen kitisztult a bőröm, pedig előtte sajnos nagyon pattanásos voltam.

18/L

2011. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen fekete szappanom nekem is van,és imádom : ) nagyon sokat segit,és tényleg az a legjobb..akkor maradok is annál : ) kösz mindkettötöknek : )
2011. febr. 15. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

én viszont clean&cleart használok a kéket ami mitesszeres bőrre való és nekem bevált a lemosó is meg a tonik is,illetve sima niveás arckrémet használok:$ minden nap kétszer megmosom áttörlöm az arcom és július végén vettem még mindig van:D. garnieresem is volt (meg van is,ha a másik elfogyna) de azt nem használtam olyan rendszeresen mert még lusta voltam akkoriban úgyhogy arról nem tudok véleményt mondani.

L*-*

2011. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pattanásos bőrre A-vitamin tartalmút!Lényegtelen a márka.
2011. febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!