Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pattanásosabb mostanában...

Miért pattanásosabb mostanában az arcom?

Figyelt kérdés
Sajna pattanásos típus vagyok, de valamikor szedtem valami I betűs tablettát, amitől jobb lett az arcom. Aztán, mikor abbahagytam (a mitesszereim maradtak), nem pattanásosodtam. A homlokomon sosincs szinte, inkább az arcomon. De most megint jönnek elő. Arcomon meg államon. Mitől lehet most? Lehet, hogy a sok csokitól? De mondjuk mindig is sok csokit ettem.
2011. okt. 11. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni, hogy a hátam is most nagyon durván pattis. az arcomra használok ilyen dermofil pasztát, de az sem segít már. mit használjak?
2011. okt. 11. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ha sok csokit eszel, a dermofil paszta nagyon szárítja az arcot, pórusösszehúzásra használjuk a kozmetikában, az áll rész általában az emésztés területe, nem tudom szokott e égni a gyomrod, és azt sem írtad hogy hány éves vagy, mert ha 12-18 közötti akkor a még helye nem állt hormonháztartás miatt normális.
2011. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sziaí4

mitnha én írtam volna:(

nekem semmi sincs a homlokomon hanem az arcom két odlalán!!

most sörélesztőt eszek amúgy hátha segít vmit! a dermofil paszta nekem se cisnál semmitsem,de nekem inkább már csak foltok vannak

2011. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szokott égni a gyomrom és 17 vagyok. mindig sok csokit ettem, de nem voltam pattanásosabb sosem, mint általában.
2011. okt. 11. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy nem eszel mondjuk csokit, hátha csoda történik!
2011. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
második válaszoló: hát imádjuk a pattanásokat, ugye? nekem régen a dermofil jó volt, mostanában már nm annyira. nem próbáltál még szedni tablettát? nekem kozmetikus javasolta. vmi isotretinoin volt a neve. az szerintem elég jó volt, csak havonta kellett volna vérvételre járnom, amit nm aartam, ezért aszem két hónapig szedtem. de tényleg jó volt. ha tovább szedtem volna, lehet, hogy a mitesszereim is eltűntek volna. :)
2011. okt. 11. 18:04
 7/7 A kérdező kommentje:
hát de az a baj, h nem bírom csoki nélkül, főleg itt a koleszban. otthon nem szoktam enni, de itt unalom van (igen, tudom, nemhogy tanulnék) és folyton csokira vágyom. egyébként bocsi, hogy nem írok helyesen, sztem van vmi a telómmal.
2011. okt. 11. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!