Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne csinálnom a szőke...

Mit kéne csinálnom a szőke festett hajammal hogy szép dús, hosszú legyen?

Figyelt kérdés

1és fél éve vagyok szőke. Körülbelül ilyen a hajam :

[link]


szóval minden ugyanilyen, elől ugyanúgy rövidebb sajna, és eléggé ritkitott. :(


ilyet szeretnék:


[link]


(egyébként elég gyorsan nő a hajam,de mostanába mintha lelassult volna :S)


2011. febr. 16. 21:56
 1/5 A kérdező kommentje:

ja és ballagásra szeretném ilyen dúsra (göndörítés miatt IS)

van rá 3és fél hónapom..

2011. febr. 16. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:

3 és fél hónap alatt észrevehető változás sem lesz, nemhogy ilyen "Avrilos". neki is póthaj van varrva, különben feleennyi haja lenne. a szőkítés miatt meg persze hogy lassan nő, mert kiszárad és törik a vége.


mit tehetsz? elmehetsz hajhosszabbításra a fodrászhoz. vagy várhatsz türelmesen. hajnövesztő szer nem létezik szóval ennyi a lehetőség.

2011. febr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a hajhosszabbítás mennyibe kerül 1 fodrásznál és hogy működik? bocsi a sok kérdésért:S
2011. febr. 17. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
a szőkített haj nagyon lassan fog nőni, egyre lassabban. nekem is így volt, teljesen elroncsolta.. használj hajpakolást: Kallos tejes pakolás vagy placentás, fodrászboltban, nagy dobozos, ezres az ára kb., ettől nekem nagyon elkezdett nőni. más tippem nincs, ez nagyon elrontja a haj szerkezetét..
2011. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+ a hajhosszabbítás 20-30 000 ből eltudod intézni egy olcso fodrásznál és nagyon szép is lehet. műhajat fodrászboltban keresd vagy rendelj netről. ha ezt csinálod, akkor mindenképp olajozd a hajat és fésuld ki mindig, hogy ne legyen olyan, mint a barbiebabáknak :D
2011. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!