Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valaki közületek akinek,...

Van valaki közületek akinek, festett vagy melírozott szőke haja van és hosszú?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert tudtommal a festett szőke nem igazán nő, törik stb. Vagy tévedek?
2011. szept. 21. 17:58
 1/6 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmire gondolok(persze neki műhaja van):

[link]

2011. szept. 21. 18:01
 2/6 anonim ***** válasza:

A szőke haj mindigis törni fog sajnos. :/

Az enyém természetesen világos aranyszőke. Nem pont ugyanilyen, de ez van hozzá színben legközelebb:

[link]

Skandinávszőkével van melírezve.

Mindig törik a vége, de azt szoktam vágatni, így nem olyan vészes. Nem vettem észre, hogy a melír óta jobban törne vagy ártott volna neki.

2011. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, és hátközépig ér. :)
2011. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jó neked hogy természetes szőke hajad van. :) Én világosbarna vagyok, voltam már szőke melíros de csak tört és tört. :( Most vörös vagyok, de elhatároztam hogy lenövesztem az egészet a francba pont azért hogy erősebb legyen a hajam és gondoltam rá hogy visszaszőkülök. Csak nem akarom elcseszni, hamár egyszer megszenvedek vele hogy hopgy lenövesztem és erős lesz.
2011. szept. 21. 18:51
 5/6 anonim válasza:
nekem 5 évig melírozott szőke volt..most befestettem az egészet teljesen szőkére..nekem nagyon nem tetszik:(úgyhogy vissza fogom majd csinálni melírosra..ugyanis az sokkal kevésbé roncsol ha úgy keni be vele h mindig csak a hajtövednél ami barna a végére pedig nem rak mégegy réteget..ha 2 havonta egy picit vágatsz a végéből és minden hajmosásnál professzionális hajápolókat raksz rá(és ha esetleg vasalod akkor hővédőt) meg fog nőni..nekem is rengeteget nőtt:)
2011. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit késve válaszolok, de nekem eredetileg sötétbarna hajam van, világos szőkére festetem a hajamat és természetesen hosszú. Általában csak a hajtövem van festve, minden hajmosással felteszek 1 órára egy nagyon jó hajpakolást, hajolajat használok hajszárítás előtt, vizesen nem fésülöm a hajamat és nem dörzsölöm törülközővel. Egészségesen élek, egészségesek étkezek, sportolok, emellett szedek haj és körömerősítő vitaminokat néhány havonta kúra szerűen, és gyönyörű hosszú festett szőke hajam van. :)
2015. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!