Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem múlik el? Mindjárt...

Miért nem múlik el? Mindjárt 19 éves vagyok és még mindíg sok pattanásaim vannak sajnos. Már mindent kipróbáltam a börgyógyásztól kedve az összes arctisztító gélig mindent, mégse javul az állapotom.

Figyelt kérdés
Nemtudnátok valahogy segíteni? nagyon idegesít. Még az étrendemre se gohatom mert arra is figyeltem. Egyedül egy gyógyszer segített de annak volt 1 olyan mellékhatása amiért abbahagytam. segítetek?
2009. febr. 12. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Még bioptron lámpázni is szoktam!!
2009. febr. 12. 20:24
 2/9 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszert szettél?
2009. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szakértő megnézte és nem tudott segíteni akkor miböl gondolod, hogy valaki aki nem is látott meg tudja mondani mi a legjobb neked. En is 19 vok 18 éves koromig én is kenegettem minden félével, utána abbahagytam és most már csak esténként kamillás púderrel ami csökkenti a pirosodást, reggel meg teafa kivonattal ami szárítja a pattanásokat. Lehet rendelni az Oriflmetől, jha és csak keveset mert én is sokat és gyakran kentem és eltőmítette a pórusokat és csak még több pattim lett. Nem lehetséges, hogy túlzásba vitted a sokfajta krémmel, meg kenőccsel, és eltömítetted a pórusokat??
2009. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így voltam. 11 éves koromtól tiszta pattanás mindent kipróbáltam. Bőrgyógyásznál is voltam vagy 100x. Aztán tavaly 19 évesen elegem lett, elmentem nőgyógyászhoz felírt egy fogamzásgátlót és most szedem 6 hónapja és a bőröm!!!!!! Hihetetlen milyen szép lett. Imádom és mindenki aki ismer megjegyezte milyen szép az arcom :))
2009. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sotretet szedtem
2009. febr. 12. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:
és nem lett semmi bajod a fogamzásgátlótól?
2009. febr. 12. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nem, nem lett semmi bajom tőle szerencsére, csak az arcom ,,javult,, meg :)

Meg ha fél évig nem lett bajom, nem hinném, hogy most jelentkezne majd. De lekopogom :)


Amit írtál az is fogamzásgátló? És te rosszul lettél tőle?

2009. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát eléggé mert miníd száradt a szám hiába kentem labeloval,meg nagyon hámlott a kezem, meg lent is voltak problémaim érted, de amikor abbahagytam elmúlt.
2009. febr. 23. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, megértem. Sajnálom. Remélem találsz majd valamilyen megoldást ami beválik :)
2009. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!