Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag kiszivatni? Anyukám...

Házilag kiszivatni? Anyukám eredeti hajszíne barna, hosszú évek óta vörösre festjük de már ngyon sötét neki. Szeretnénk világosabb vöröset.

Figyelt kérdés
Hogyan szívjam ki neki?Tehetek benne nagy kárt? Évek óta én festem és vágom neki(nem vagyok fodrász)de még sosem szívtuk.Hogyan kezdjek hozzá?(rövid sűrű haja van)
2011. febr. 17. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjetek fodrászhoz inkább, egyszer mindenki megteheti.
2011. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban,igazad van csak sajna mostanában nem megy a dolog...és már elég gáz a haja...Valakinek ötlet??
2011. febr. 17. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, ha semmiképp nem tud elmenni fodrászhoz, de azt tudd, hogy nagyon egyenletesen és gyorsan kell felvinned a szőkítőport és a hidrogént a hajára. Mivel írtad, hogy sok haja van, benne van a pakliban, hogy valahova kevesebb anyag jut, valahova pedig több, ezáltal nem lesz egyenletes a végső szín. Én megpróbálnám a helyedben, sok sikert hozzá!
2011. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyenletesen az mit takar?Sehol se több se kevesebb?Próbáljak mindenhova ugyanannyi mennyiséget felvinni? Kb úgy működik mint a festés? És ha kiszőkítettem megszárad és mehet rá a festék? Valaki nem tudná leírni lépésről lépésre? Köszike mindenkinek!!;)
2011. febr. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!