Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árulja el valaki, hogy kedves...

Árulja el valaki, hogy kedves roma honfitársaink miért járnak szoláriumba?

Figyelt kérdés
Nem elég barnák már így is? :D
2011. febr. 17. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Túl sok a segély a romagyerekek után, és nem tudják hova verni a pénzt :)
2011. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

ennél már az a jobb, mikor jön a segély, tudják melyik nap jön a póstás! Tömegével állnak a sarki bolt előtt, meglátják a póstást, és mint valami éhes kutyák rávetik magukat. Aztán mennek befele a boltba, habos kávé, cigaretta minden (e gyerek meg sír egy 10ft-os rágóért, de persze nem kap)

Végül jönnek ki a boltból, mint valami urak, és ülnek be a taxiba, és még előtte körül is néznek, hogy mindenki jól látja-e, hogy ők taxiznak!

NA EZ AZ UNDORÍTÓ!!!:D

Aztán meg bőgnek, hogy nincsen pénz, mikor egy nap alatt elköltik a MI pénzünket.


Bocsi az offért, de le kellett írnom!


21L

2011. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
ink fürödjenek meg:D még h nem büdösek :D nem a f.aszt nem :D:D
2011. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom,de ennél már csak az a jobb mikor nyáron 40 fokban hosszúnadrágban vannak, mert "olyan fehér a lábam".
2011. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igaz, hogy nem derült fény a válaszra, de szerintem nem fogjuk megérteni soha... :D
2011. febr. 17. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés:).De nézzük az eü. oldalát,némely bőrtípusnál én is ajánlom.
2011. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!