Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » GARNIER szemkörnyékápoló...

GARNIER szemkörnyékápoló korrektor. Vélemény?

Figyelt kérdés
Használ?
2011. febr. 17. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
láttam már reklámban mert tök jó hogy nem csak ápol szinez is és szeretnék is, de ember ki*aszott drága és nem veszem meg 4ezerért :D
2011. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
csak 200 ft, de nem ér annyit. az avonos Solutions is tud annyit, sőt a Rossmannos saját márkás is.
2011. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi..2000-et akartam írni..:-D
2011. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
neeem direkt megnéztem a multkor 3 ezer valamennyi :D
2011. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
DM-ben 2200 ft!!!! Tesco 2200 ft, Auchan 2200 ft!!!Kecskeméten. Falun laksz?
2011. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tényleg én is azt hiszem 1990ft-ért láttam, azt hiszem rossmannban volt akciós, de az eredeti ára is 2000fölött picivel azthiszem. Az is picit sok, de kiszorítom a zsebpénzemből, mert sajna olyan típus vagyok, akinek karikás a szeme alatt, ha kipihenem magam akkor is, ha nem hát akkor valami borzalmas..
2011. febr. 17. 17:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be egy reklámnak.Más szemkörnyékápoló is éppolyan jó,mint a reklámozott csak nem kerül egy vagyonba.
2011. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha minden nap jeges vattát teszel reggel a szemedre, ugyanazt az eredményt éred el 0 forintból, megsúgom...
2011. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak írom, hogy nem kell ilyen flegmán válaszolni. Még sosem vettem a szememre ilyen cuccot, és amúgy sem kényeztetem el magam ilyen dolgokkal, nincs is nagyon miből. Egy kérdést tettem fel, hogy használ-e, mert, ha használna, és beválna, szorítanék rá összeget. Simán írhatnád, például, hogy inkább, tegyél rá jeges vattát, ugyanolyan jó, szerintem nem olyan hatásos a garnier, ez is van olyan jó, ha nem jobb. Nem kell odaírni, hogy megsúgom, meg ilyenek.. És nem dőltem be a reklámnak, azért tettem fel a kérdést is.
2011. febr. 18. 14:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmiféle flegmaság nem állt szándékomban, mikor azt írtam a végére, hogy "megsúgom", ezt félreértetted. Arra akartam utalni csak, hogy semmi értelme 2000-4000 forintos kozmetikumokra pénzt kiadnod, ha a szemkarikákat meg a duzzanatot akarod eltüntetni. Ha azt kérdezted volna, hogy érdemes-e megvenni egy 20 ezer ft-os Chanel szemránckrémet (amennyiben hajlandó lennél ennyit áldozni rá) ha szarkalábas a szemed, arra azt írtam volna, hogy IGEN, mert arra nincs ténylegesen 0 forintba kerülő házi praktika, a karikák korrekciójával ellentétben.
2011. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!