Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete koktélruhához fekete...

Fekete koktélruhához fekete cipő, fehér öv, fekete táska rendben lenne? Vagy inkább legyen minden egyéb fehér? Vagy lehet az első variáció, csak fehér bizsukkal, hogy ne legyen túl kevés a fehér?

Figyelt kérdés

Gólyabálra készülök, vidámítani szeretném a ruhámat, szerintem övek közül fehér lenne a legjobb. Ehhez szeretném igazítani a többit, de szűkös a pénztárcám, fekete cipőm és táskám van.


Segítségeteket előre is köszönöm!


2009. nov. 3. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

én sárgát használnék fehér helyett. a feketefehér összeállítás már nagyon snassz.

feketéhez amúgy minden illik.

a lila is jólnézne még ki.

ezt úgyértem, hogy ruha fekete, cipő fekete, táska lila, öv lila. vagy sárga. de cipőből még a lila is mehetne. egy sötétebb darab.

2009. nov. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne fehéret. Hogy illene oda? Semmi más nem fehér..

Ha már fehér öv, akkor fehér táska, fehér cipő..

De kombináld valami más színnel inkább.

2009. nov. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A táska és az öv legalább passzoljon...
2009. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fekete ruhahoz valassz egy mas szint,de ne feheret ha igazandibol vidamitani szeretned. Ilyen szinu legyen az oved, taskad es kiegeszitoid is sott a cipod is.Ha veletlenul nincsen olyan siznu cipod a feketet is nyugodtan felveheted.
2009. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete ciklámennel? ciklámen fülbevaló, karkötő
2009. nov. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!