Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajproblémák. Mit tehetek?

Hajproblémák. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nagyon zsírosodó olyan 5-6 éve,erre használnak a zsírosodás elleni samponok,de mostanában 2-3 hete el kezdett nagyon erősen korpásodni(megrázom és hullik)Nagyon rossz.

Az a baj ha korpásodás elleni sampont veszek akkor zsíros ha zsírosodás ellenit akkor korpás,2 in 1 nem hatásos nekem.Mit tudnátok ajánlani(lehetőleg vmi olcsó megoldás jönne jól)


2011. febr. 19. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Száraz hajra vegyél hajat vagy csalánsampont a patikában.Mellőzd a sapkát,mert attól korpásodhat a haj.Ne használj balzsamot,mert elnehezíti a hajat és zsírosodik attól is,ugyanígy mellőzd a hajpakolásokat,csak a hajvégre kell kenni.Remélem segítettem.:) Ja és próbálj gyerekeknek való sampont venni, pl. Dulgon kids elég jó,400 Ft és a dm-ben kapható.Azért jó,mert nincs benne sodium laureth sulfate,ami csak eltávolítaná a fejről a szükséges faggyúmirigyet és ennek következtében többet termelne és még zsírosabb lenne a hajad.Szóval olyan samponokat vegyél,amelyikben nincs sodium laureth sulfate és sodium lauryl sulfate.
2011. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hat,mintha magamat hallottam volna 1,5 éve :D

ugyanigy voltam... aztán ratertem arra,h nemerdekel,h milyen csunya a hajam meg a 2.napra is,de 3naponta fogom mosni.

és sampont is valtottam,meghozza nem korpasodasra valot,nem zsirosodasra valot,hanem olyat ami normal hajra van. ez bevált . a neve: avoure camomille. nagy atléatszos m.üvegben van. tescoban biztos talalsz :D sarga szine van,mivel kamillas. rem.segitettem:))

2011. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja és elfelejtettem irni,h 3 naponta mosom,és meg a harmadik napon is szép:) ja és ha otthon vagyok,tudom,h nem megyek sehova,akk van h pihentetem a hajam,h csak a 4.napon mosok hajat :D

amugy ha töredezik a hajd,azt javaslom ,h csak a hajvegeidre tegyel balzsamot,mert a fejtetőn nagyon zsirosodik a haj tőle. de a hajvegekre mindenkeppen,ha hosszu hajat akarsz,mert előbb utobb fog töredezni-én is igy jartam :(

2011. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

meg ezt is elfelejtettem :DDDDD :

h ha hasznalsz egy kis hajlakkot,az altalaban szaritja a hajat,és ugy jobb lesz ,valoszinu,akk nemfog annyira zsirosodni

15l :)

2011. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!