Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Se gítsetek! Karikák? Vagy...

Se gítsetek! Karikák? Vagy durvább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most beteg vagyok, de észrevettem hogy nagyon durván karikás a szemem. Nem, nem is karikás! Hanem mintha "ráncos" lenne. Alap állapotban is van egy kis mély árok a szemem alatt de kb. olyan mintha egy szemüveg nyomta volna meg. Mikor mosolygok!! Jézus!! Egy egész táska gyűlik össze a szemem alatt.. Hétfőn suli! Mit csináljak, hogy tüntessem el??


Betegség előtt is ilyen volt már.. Nagyon durva és iszonyatosan gáz! Mi ez és mit csináljak vele? Betegségem idején naponta kb. 10 órát aludtam..


Köszi! 14L


2011. febr. 19. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Pihend ki jól magad, feketeteát főzz le, és a filterrel borogasd, egyébként lehet ilyen a szem alja akkor is, ha sokat fogysz hirtelen.
2011. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem fogytam.. pihenek rendesen főleg most hogy beteg vagyok.. tulajdonképpen ott bőr van ami "összegyűlik" mikor mosolygok, szóval hiába alapozom le, ugyanúgy ott lesz! így nem merek majd mosolyogni csak fapofával bámulni.. :( csúnya vagyok :( enélkülis, de még ezzel!
2011. febr. 19. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy van ott egy gyulladás és bedagadt.. :/ Kamillateát főzz és azzal borogasd be a szemed körül.. az használni fog :) Nekem volt ,hogy nem tudtam rendesen napokig lemosni a vízálló szempillaspirált és bedagadt az egyik szemem.. úgy kellet suliba mennem ^^.. írtó gáz volt.. egyik szemem óráiási másik meg kicsi.. áhh.. na de a kamilla segített :P
2011. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem mindenki van igy ezzel-tudom

de en ha sokat alszok,mondjuk mint te 10 orat,akkor lesz igazan taskas a szemem. amugy meg nem annyire-pl ha suliba megyek-többnyire. tehat én ugy vagyok,h minel többet pihenek,annal taskasabbak a szemeim xD

2011. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat alszom, nekem is karikás lesz.
2011. febr. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg masszírozni a szemkörnyéket egy könnyű krémmel.Körkörös,finom mozdulatokkal.A salakanyagokat eltávolítod és szépen kisimítja a szemkörnyékét.A vérkeringés is jobb lesz.
2011. febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!