Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki tudja hogyan hívták régebben azt az öltönyt/zakót, ami ilyen durvább, keményebb anyagból készült, nagy gallérja volt, és válaszolna is nekem, ha tud? - na az "értelmes" kérdés. Remélem azért valamennyire érthető voltam.

Figyelt kérdés
Az 50-60as években volt nagy keletje hazánkban is (de talán régebben is), de akárhogy is keresem neten, sehogy sem bukkanok még egy képre sem. Be kéne szereznem ugyanis néhányat... Nem ez az új szabású zakó, ami manapság van, hanem ilyen nagyobb galléros... A másik fontos szempont, hogy ilyen nagyon kemény, erős anyagból készültek - bár talán ez lehet mellékes, ha megvan a fazon, csak fénylős selyem anyagból ne legyen. :D Az a baj, képet nem tudok csatolni, s én is csak egyszer láttam ilyet, még az én fejemben is ködösen van meg, épp ezért körülírni is alig bírom. Na de hátha mégis tudtok segíteni.. fontos volna. :S
2011. ápr. 10. 02:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval, nem a zakónak kellene válaszolnia nekem, hanem aki tudja a kérdésre a választ. Bocsi, este van, enyhén, elforgalmaztam...
2011. ápr. 10. 02:50
 2/4 anonim ***** válasza:
nem a felöltőre gondolsz? csak az inkább kabát
2011. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy galléros zakóra nem emlékszem. De a 60-as években a Tweed-zakók voltak a divatosak. De voltak düftin zakók is. (Ördögbőrnek is nevezték a düftint)
2011. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lajbi :P
2011. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!