Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam házilag a...

Hogyan csináljam házilag a melírozást?

Figyelt kérdés
Melíroznám a hajan, de a jelenlegi hajszínemnél világosabbra akarom az alapot! Vettem szőke (ultra hamvasszőke) festéket amivel festeném és ugye az valamennire leszívná és vettem nugát színűt is(ezt akarom az alapnak) és erre akarom a melírt!Amit szőkésre akarok!A fésűs megoldásra gondoltam de mi legyen a hejes sorrend?Szerintem szőke aztán a nugát és akkor utána arra a fésűvel ujra abból a szőkéből! Ha nem így kéne segítsetek!
2011. febr. 19. 22:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ha ezt 1 napon végzem el mindet az nem gond? Fodrász sem rendel vissza 5x
2011. febr. 19. 22:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Tetszik az ötlet :)

Először igen, ki kell szőkítened a hajad. De a hamvasszőkét már a kiszőkitett hajra kell festeni, és a sárgás árnyalatából barnásőszesszőkést ad neki. szóval, ha mondjuk világosbarna hajadat befested hamvasszőkével, akkor nekem pl lilásvilgosbarna lett. szóval 4-6 árnyalatot világosító szőkítő, utána lehet még egyszer ki kell szőkítőzni, sőt valószínű. aztán ha sötétebb a hajad, akkor harmadszor is szőkítsd ki. ez eléggé megviseli a hajad. utána fesd be hamvasszőkére. a melír jöhet ez után, bár a melír témában nem igazán tudok segíteni.

2011. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már festettem hamvasszőkével régebben és elég jól leszívta.Kicsit sárgás lett de erre a barna jó szokott lenni!A "leszivatottat" akarom a nugáttal befesteni és utána erre ráhúzgálni a fésüvel a szőkét! Mivel rövid a hajam elég a fele szőke és a másik felével csinálnám e melírt!
2011. febr. 19. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!