Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Írnátok házilag elkészíthető,...

Írnátok házilag elkészíthető, pattanásos bőrre való arcpakolásokat?

Figyelt kérdés
Egyébként nem nagyon pattanásos az arcom, fehér pattanások nagyon ritkán jönnek ki az arcomon. Csak olyanok vannak, amiket ki lehet nyomni, de nem fehér a közepük, tehát nem olyan vészes.Meg mitesszerek is vannak az orromon, azokat hiába nyomom ki, mindig újra megjelennek.. Meg nemrég vettem egy garnieres arctonikot, és már 4 nap után láthatóan szebb lett tőle a bőröm. Csak most kipróbálnék egy házi arcpakolást is a tonik mellé.
2011. okt. 7. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

én azt hallottam,hogyha mindennap megeszel egy KIS darab élesztőt,attól eltűnnek a pattanások :)


én még nem próbáltam ki,de ki fogom,mert eléggé zsíros is a bőröm meg minden...:D


13l

2011. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj megenni, bőrre is fel lehet kenni, én inkább az utolsót választanám, majd kipróbálom. Egy kevés tejbe beleteszel egy fél darab élesztőt meg pici cukrot, hogy hogy megkeljen és felkened az arcodra, rajtad hagyod 10-15 percig, majd langyos vízzel lemosod. Ja és csak annyi tejet tegyél, hogy kenhető legyen, nem kell annyi mint mikor kalácshoz csinálod..:D remélem érted...

[link]

Amúgy még Femina.hu-n is vannak cikkek!

2011. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-a földiepret tormixold össze tejszinnel,ez nem csak nyugtató,hanem méregteleniti és a tejszin hidratálja a bőröd.20 percig hagyd rajta a bőrödön,aztán mosd le.

-egy fél banántod villával aprits fel és adj hozzá natur joghurtot.szintén 20 perc.

-egy fél banántot vállával aprits fel és adj hozzá egy evőkanál mézet,és ha van otthon olivaolajotok akkor abból is 1 evőkanállal,de ha nincs akkor az olivaolaj helyett rakj hozzá(ha lehet magas zsirtartalmú,de nem múszáj)tejet.

2012. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ula válasza:

nem tudok arcpakolats viszont ha ejszakara fogkremmel bekened a pattanast az allitolag leszaritja :)

en arcradirt szoktam hasznalni, az tenyleg nagyon jo :) szinte soha nincs pattanasom. Ha pedig az nincs akkro olyan 3 naponta ecettel evgig torlom...kicsit budos de tisztitja a polusokat

2013. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!