Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz hogy a szolárium jót...

Igaz hogy a szolárium jót tesz a pattanásos mitesszeres bőrnek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is ugy tudom,h jot tesz.
2009. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen, de sajnos az anyajegyeknek is. Mármint sokkal több, nagyobb lesz tőle.
2009. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondták, de érzékeny a bőröm, így csak leégtem a minimum idő alatt is... (Ha a nyáron árnyékban egy óra elég, szoliban a pár perc is sok)
2009. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Elméletileg jót tesz, én is úgy tudom. viszont 3 hónapja szolizok rendszeresen és jönnek pattanások az arcomon, eddig meg nem voltak. Nem a szolitól van ez nyilván, de jönnek, pedig nem vagyok már serdülő ezer éve.
2009. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy fogalmaznék: van olyan akinek jót tesz. Ennek feltétele, h' ne legyen világos és érzékeny bőröd, illetve csak megtisztított és rendesen hidratált bőrrel szabad szolizni. Gyümölcssavas és alkohol tartalmú krémeket nem szabad használni (sem előtte, sem utána), mert foltosodást és gyulladást okozhat.

Nekem heti 6 perc rendszeres szolizás a fenti szabályok betartásával jót tett.

2009. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
énis azthittem.. de nekem nem javult az arcom (17 vagyok)
2009. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem javult tőle az arcom!De a mitesszerek nem múlnak el!Viszont az anyajegyes téma hülyeség!ekem elég sok van,de nem nőttek meg a szolizástól!Ennyi erővel napra se mehetnék...
2009. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem jot tett,17voltam amikor elkezdtem szolizni 18vagyok es jelenleg csak akkor vannak pattanasaim ha azokon a napokon vagyok.Azelott teles-tele volt az arcom ..nagyon utaltam:(
2009. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
bocs,de,hogy mondhatsz ilyet,hogy az anyajegyes táma hülyeség???Nem egyből fognak elkezdeni nőni az anyajegyek.Én 5éve járok rendszeresen szoliba,volt,hogy heti3x is.Túlzásba vittem,egyre több anyajegyem van és egyre nagyobbak.És ez nem az első években jelentkezett.Mostmár csak ritkán járok szoliba.Pedig imádom,de nem keresem a bajt ha már jelei is vannak!
2009. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!