Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egész haj kimelírozásra...

Az egész haj kimelírozásra (szőkére) nagyon káros?

Figyelt kérdés
korábban volt nekem melírozva(eredetileg szőkésbarna hajam) az nagyon szép színű volt, aztán befestettem szőkére és akkor kezdett sárgulni azóta már lenőtt szinte teljesen olyan mint eredetileg volt. Ezért gondoltam megint a szőkítőporra. Valaki csinálta már így a haját?
2011. febr. 20. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálhatod de semmi értelme.....előbb utóbb ugyis ráveszed magad hogy szőke legyél teljesen.a szőkítőpor be sárgul nagyon és száraz lesz a hajad szóval inkább festesd be
2011. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 wildcatgirl ***** válasza:
hát ellégé káros ....attól függ hogy mennyire sötét a hajad mert ha nem annyira sötét akkor nem kell 12%-os oxi ami nagyon káros elég egy 9-es vagy 6-os ,utána viszont ha már olyan színű lesz amienre szeretnéd..akkor csak a tövét szabad festeni..mert ha az egészre rákened sokszor akkor a tetejéhez képes az alja nagyon sötét lesz ...és egy idő után a hajad alja teljesen tönkre megy,úgy h ha olyan szinű egy két festés után ami neked megfelel akkor csak a tövét fesd és a az utolsó 10 percbe amikor rajta van a festék akkor kicsit mosd össze az egészet és akkr felfrissül az egész hajad színe és nem is teszed tönkre :) ha van még kérdésed írj szivesen segítek '(O.O)'
2011. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 wildcatgirl ***** válasza:
a szíkitőport én sem ajánlom olyan lesz tőle a hajad mint a póthaj....ha nem szeretnéd h sárgás árnyalata legyen ..akkor hamvas árnyalatú festékkel fesd be mert ez lila,vagy kék szín anyagot is tartalmaz ami elfedi és megszűnteti a vöröses árnyalatot :)
2011. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Majd beszélek a fodrászommal is, de szerintem 9%-ossal lesz szőkítve, mert régebben is azzal volt. Én is úgy gondoltam, ha megkapom a színt amit szeretnék, utána már csak a tövét kellene festeni.
2011. febr. 26. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!