Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon káros a mindennapi...

Nagyon káros a mindennapi hajmosás? Vagy ez sampontól is függő? Mert rohadt gyorsan zsírosodik a hajam.

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Megkérdeztem a fodrásztól, mindenen napos hajmosást azt mondta lehet, mer a mai samponok olyanok már. Heti 2x mosom meg; nyáron akkor többször, vagy ha sportolok, attól függ mennyire lesz piszkos ect..

Egyik ismerősömnek is nagyon zsírosodott a haja, évek óta küzdött vele és mindent kipróbált, de semmi sem használt, aztán nem tudom mi lett vele, elkerültem onnan.

2011. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én azt hallottam, hogy hogyha mindennap mosol hajat, attól csak még érzékenyebbé és zsírosodóbbá válik a hajad, megszokja a mindennapos mosást és ha mondjuk 2 napig nincs időd hajat mosni utána még zsírosabb lehet. Szerintem bőven elég 2-3 naponta.
2011. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se túl jó, ha minden nap hajat mosol. Viszont megoldás lehet talán a szárazsampon.
2011. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Azért zsírosodik gyorsan, mert minden nap mosod. Próbálj áttérni a heti max. 2 alkalomra. Beletelik 1-2 hétbe, mire hozzászokik a hajad, de hidd el megéri. Főleg ezekben a hideg időben sokkal könnyebben megfázik a fejed, és korpásodni és hullani fog.
2011. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vaok, akit említettem ő is aztán kipróbálta, h alig mosta a haját, de az sem segített!
2011. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Én utálom, ha a pasimmal összebújok és háromnapos szaga van a hajának. És szerintem ő is utálná, ha az én hajam lenne akár csak két napos is.

Ráadásul egészen másképp néz ki egy frissen mosott haj, mint egy olyan, akiről nem lehet eldönteni, belebújt-e otthon a zsírosbödönbe, vagy zselézi a haját. Még, ha nem is zsírosodik a hajad, akkor is "összeáll" másnapra, és átveszi az éjszakai alvásod szagát.

2011. nov. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En 3-4 naponta mosom. Ha nem megyek sehova akkor altalaban 4...mert nem latja senki..de sztem naponta felesleges. Probald meg apraneknt szoktatni hogy ritkabb legyen. Es szaraz sampon.:D
2012. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na és mi a helyzet a direkt mindennapos használatra való csalán samponnal ..?
2012. febr. 25. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!