Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a fehér gennyes...

Mit csináljak a fehér gennyes pattanásokkal, ha maguktól nem múlnak el?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan azt hallom, hogy ne nyomjam ki, mert elfertőződhet és csak rosszabb lesz. Viszont ha nem nyomom ki, akkor a fehér, gennyes nagy pattanások nem múlnak el maguktól! Akár hetekig is képes ott lenni az arcomon, ha nem nyúlok hozzá.

Ha kinyomom, akkor igaz hogy eleinte csúnyább, de hamarabb begyógyul, mintha arra várnék hogy magától tűnjön el a pattanás.


1000 féle szert kipróbáltam már, egy sem segít, ugyanúgy jönnek rám sorban a pattanások... a bőrgyógyász által felírt gyógyszerek sem segítettek.

Kozemtikushoz járok, de annyi pénzem nincs, hogy az összeset ő kinyomkodja nekem, naponta jönnek elő újak... :S


Szerintem udorítóak a gennyes pattanások a fejemen, de ha nem szabad kinyomkodni, mit csináljak? :S


2011. febr. 20. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én steril tűvel szoktam megszúrni és úgy kinyomni. Sokkal kisebb erő kell hozzá így és emiatt nem is pirosodik meg dagad be a helye, gyorsan begyógyul.
2011. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikába. Tudom, sokan sajnálják rá a pénzt, de nagyon megéri a befektetést. Elmész 2 havonta egyszer (vagy még annyiszor se) és felnőttkorodban szép bőröd lesz
2011. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs, most látom hogy jársz kozmiba. akkor viszont menj el bőrgyógyászhoz, ők tudnak frankó krémeket felírni
2011. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, ő majd ad rá megfelelő szert.
2011. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írta hogy jár kozmetikushoz és bőrgyógyászhoz is....
2011. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát én azt ajánlanám, hogy lehet kapni arcszaunát(vagy ha azt nem szeretnél venni akkor főzöl kamillát) és gőzölsz vele utána rögtön megmosott tiszta kézzel tükör előtt szépen elkezded kinyomkodni őket, majd ha érzed h szárad a bőröd újra gőzölsz egyet és kinyomod őket. aztán amikor végeztél áttörölheted az arcod kamillás vízzel. az nyugtatja a bőrt. azért ezt ajánlom mert azt mondtad a krémeid nem váltak be... ezzel talán egy próbát megér. meg nem tudom h miként étkezel mert ugye az is sokat számít, mennyit iszol.. stb.

L*-*

2011. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!