Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok kezdeni a pattanások...

Mit tudok kezdeni a pattanásokkal? :|

Figyelt kérdés

Valami hatásos "házipatikai gyógymódot" vagy valami használható arctisztítót tudnátok nekem ajánlani ? (lehetőleg olyat, amit már ti is kipróbáltatok és hatott is) :D

14/L


2011. okt. 18. 15:42
 1/5 MarySue ***** válasza:
Az élesztő nagyon jó, felkenve is, vagy ha megeszegeted szép apránként (bár az íze szörnyű :D)
2011. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és akkor ez hatásos ?:D

én már annyira el vagyok keseredve, h akármit lenyomok a torkomon :\ :D

jah, és hányszor kenjem be vele, vagy mennyit egyek meg belőle ? :D

2011. okt. 18. 16:03
 3/5 MarySue ***** válasza:
A pakolást szerintem hetente 1x 2x elég. Egy kis langyos tejjel elkevered az élesztőt, hogy kenhető massza legyen. Felkened, és ha megszáradt, mosd le. Mondjuk rohadt büdös, de jót tesz. Az evési adagolást nem tudom, egyik barátnőm mondta, hogy ő úgy használta, úgyhogy arról nincs infóm :D
2011. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

és ez hamar fog hatni ?:D

mert jólenne ha nem lenne ott -.-"....nagyon zavar :\

és köszönöm a gyors választ :D

2011. okt. 18. 16:22
 5/5 anonim válasza:
gyors és hatásos mod nincs esetleg annyi hogy halványitod őket és rendszeres arc mosással és ápolásal karban tartod az arc börödet.
2011. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!