Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétszőke hajhoz milyen...

Sötétszőke hajhoz milyen színű szemöldök illik?

Figyelt kérdés
Sötétszőke a hajam, de a szemöldököm fekete, és szerintem jobb lenne valami más szín. Mit gondoltok milyen lenne jó, illetve hogyan lehetne a feketét átfesteni olyanra?
2011. febr. 21. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz vele csinálni, hogy vékonyabbra szedeted. Kozmetikusként nem ajánlom a szőkítést mert nagyon ronda lesz az eredmény.
2011. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát én is sötétszőke vagyok de nekem a szemöldököm is sötétszőke.. próbáld meg befestetni valami világos barnára kozmetikussal
2011. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Fekete szemöldök és sötétszőke haj.. az olyan cigányos, sok ilyent láttam már. Nekem világosszőke hajam van, alapból középszőke, és így pont jól néz ki. :) Szerinted festesd be egy JÓ kozmetikussal barnára, egyik barátnőm is szokta.. hidd el jól fog állni! :)
2011. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sötétszőkéhez szerintem ez pont jó:

[link]

Kozmetikus befesti neked amúgy 500-600 forintért:)

2011. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tehát akkor sötétszőkét semmiképp nem tudok belőle kihozni? :)

Hallottam olyat hogy le lehet szivatni a feketét, és utána bármilyenre be lehet festetni. Igaz ez? A világosbarna befogná a feketét?

2011. febr. 21. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is fekete szemöldökű és sötétszőke hajú vagyok, és egyáltalán nem vagyok cigányos, ez marhaság. Nekem a legtöbben azt mondják, hogy ez csak kiemeli a szépségemet. Amúgy én befestetem most sötétbarnára a hajamat, mert a kék szememhez úgy jobban fog kinézni :)
2011. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is sötétszőke a hajam...a szemöldököm pedig olyan piszkso szőke színű....én csak simán kihúzó ceruzával szoktam festeni..

[link]

nekem ilyenem van,csak sötétbarnában:) sztem szuper!

2011. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 17:55-ös, köszönöm szépen, értettem a célzást. Akkor majd egy JÓ kozmetikus kiszívatja a szemöldökét, ami ezután vöröses lesz, és majd idiótán fog kinézni amikor kezd lenőni. Mert a szemöldök is ugyanúgy nő, mint a haj...
2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első voltam.
2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!