Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen éjszakai krémet vegyek?

Milyen éjszakai krémet vegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és szeretnék venni éjszakára is arckrémet.

Nézelődtem a Müller drogériában, de ott az össze amit láttam, az ilyen ránctalanítós, fiatalító hatású stb.

Gondolom még ilyenekre nincs szükségem.

Milyet vegyek?

kb. 2500 Ft-ig. nagyon max 3000


2011. febr. 21. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

15 évesen nem kell éjszakai krémet használnod (mindezt úgy mondom, hogy rettegek a ráncoktól és nagyon korán kezdtem el a bőrápolást).


Milyen bőrtípusod van? Most mit használsz?

2011. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]

most ilyet használok, de csak nappal szoktam. az első van most.

2011. febr. 21. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha bevált neked ez a krém, nyugodtan használhatod éjszakára is.


De ha mindenképpen mást szeretnél, vehetsz pl. patikában kikevert hidratáló krémet, ami színezék, tartósítószer és illatanyagmentes és tényleg csak az van benne, amire a bőrödnek szüksége van. Ezek kb. 300-500Ftba kerülnek. Cremor Aquosus a neve és van belőle könnyebb meg kicsit zsírosabb is.


Vagy a DM-ben kapható Balea Aqua szérum is jó (ez nem ránctalanító, de szerintem még felesleges ilyesmit rendszeresen használnod), illetve a Himalaya Herbals hidratálója.


[link]


[link]


A Te korodban amúgy az sokkal fontosabb, hogy tisztítsd le az arcodat naponta kétszer (arctej vagy arcgél+ tonik), soha ne feküdj le sminkben.

2011. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!