Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem barnulok szoliban?

Miért nem barnulok szoliban?

Figyelt kérdés
voltam 2 éve is..és jó párszor voltam, de így a 10. után épp hogy csak lett színem..csak leégtem :/ nyáron sem barnulok egy cseppet sem, csak leégek :S velem van a baj vagy mi lehet ez?:/
2011. febr. 21. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokszor kell keveset. Előbb-utóbb barnulsz, és nem pirulsz. Ha leégsz, az nem lesz tartós, és káros is. Egy ideig nem fog látszani semmi, de csak pár percig használd mindig. Természetes színed lesz, de fokozatosan.
2011. febr. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még annyit írék az előttem szólóhoz,hogy nálunk a szolikban vannak nagyon jó krémek.Én általában olyan krémet vettem amit előtte kell felkenni és önbarnízó hatása is van.Pár alkalom után minimálisan,de látszott enyhe barnulás a bőrömön.Krémek nélkül sajnos én is sokáig csak pirulok.
2011. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!