Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek mitesszere van az...

Akinek mitesszere van az ápolatlannak számít? Nem 1-2 db, hanem 50 nél több.

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen!! Elég bánatos látvány,mikor feketéllik az arca valakinek,mikor vannak nagyon jó kozmetikumok,van kozmetikus,lehet vele otthon mit kezdeni.Szóval megoldható pénztárcakímélősen is,csak a nemtörődömség nagyobb úr.
2011. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Az elsőnek nincs igaza. Nekem is sok van rengeteg, és a legdrágább legjobb kozmetikumokat használom, bőrgyógyászhoz és kozmetikushoz járok, és nem akarnak eltűnni. Tehát ha én ápolatlannak, vagy nemtörődömnek számítok, akkor igen ápolatlanságnak számít.
2011. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Javaslom menny el bőrgógyászhoz majd ő megmondja mivel kend. Én is elmentem és sokat segített.
2011. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
A kozmetikusokról annyit, hogy 3 napig tartott az eredmény mikor kinyomkodta őket. A kozmetikumok pedig a mitesszereket nem tüntetik el.
2011. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Az első válaszoló baromságokat írt!


Én nagyon odafigyelek az arcápolásra már 14 éves korom óta. Megnézem a krémek összetevőit, sose hagyom ki az arctisztítást és hidratálást. Kipróbáltam kb. 5 kozmetikust és voltam bőrgyógyásznál is. Mégis vannak mitesszereim. Igaz, mostanában egyre kevesebb, mert túl vagyok a tinikoron, már a bőröm sem zsírosodik annyira.


Úgyhogy nem feltétlen igénytelenség, ápolatlanság, persze olyan is van, aki elhanyagolja a bőrét és azért is vannak mitesszerei.

2011. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg mitesszer van az orromon és az államon. Hetente leülök, és addig nem állok föl, amíg az összeset ki nem nyomom...persze amit kilehet, mert ugye van, amit egyáltalán nem. Nekem ráadásul nem is fekete(az azért tényleg durva, meg az olyat ki is lehet könnyedén nyomni), hanem barna, ilyen aprók. Ha kinyomom magam, akkor is látszik kicsit, mert soknak csak a felszínét tudom kinyomni sajnos.

Az avonban vannak jó szettek mitesszeres bőrre, szerintem próbáld ki.

Egy nap minimum 2-3 mossál arcot. Reggel és este töröld át arctisztítóval.

De mindenekelőtt tényleg menj el egy kozmetikushoz..kérdezgess is tőle ezzel kapcsolatban. Aztán már otthon is kezelheted magad ingyen.

2011. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor gáz, ha nem foglalkozol vele. ha jársz kozmetikushoz, még ha csak 3 napig is tart a hatása, akkor is látszik, h mondjuk havonta egyszer 3 napig tiszta az arcod. szóval látszik, h legalább foglalkozol vele:) vannak kifejezetten mitesszereltávolító lemosók. barátnőm azt mondta, h neki a mitesszerjeire a neutrogena termékek váltak be. nem olcsó, de manapság már sajnos semmi sem..:S
2011. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy vesszük.Nekem is van,mindig kinyomkodom őket heti 1x,rendesen leülök gőzölni,aztán nyomkodás,radírozás,arcpakolás,krém.A napi 2x arctisztítás is meg van,alapozót is használok reggel,amivel sokkal jobb,de egy idő után lejön,és látszódik a mitesszer,és ilyenkor sajnos gondolhatják azt,hogy ápolatlan vagy,mert nincs rá írva a fejedre hogy mennyit küzködsz vele.

Kozmetikus max.pár napig jó.Bőrgyógyásznál is voltam már,nem is 1nél,nem sokat segítettek a krémek.

17/L

2011. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is rengeteg miteszerem van..foleg az orromom...de 2 heten egyszer kamilla teaval gozolok es azutan kinyomkodom:)ugy turheto..viszont a porusaim azok ugyis latszanak:(
2011. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok,akit lepontoztatok.

Ha senki nem tartja ápolatlannak,akkor miért nyomogatjátok ki, miért kezelitek,és egyáltalán miért foglalkoztok vele???

Mert ha nem ápolatlan, akkor így jó ,és nem kéne hozzányúlni.

Ugye???

2011. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!