Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Augusztusban hordanak acélbeté...

Teakwonchuck kérdése:

Augusztusban hordanak acélbetétes bakancsot? Vagy inkább csak szeptemberben kezdjem el?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha lábgombát akarsz, hordd nyugodtan. Amúgy ha a véleményemre vagy kíváncsi, egyáltalán ne hordd:) Bűn ronda, igénytelen. Nekem mindig a gulág jut róla eszembe:)
2011. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de nem a véleményedre volt kíváncsi :) mindenki azt hord, amit akar.
2011. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha hidegebb lesz, október felé.
2011. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a magassarkútól kezdve a tornacipőn át, az acélbetétes bakancsig mindent hordok. :D

Pár éve nyáron egyszer volt rajtam bakancs, az is csak fesztiválon, egyébként nem venném fel, csak télen.

Ilyenkor inkább hordj nyári lábbeliket.


22/L

2011. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért lenne lábgombás. Az igazi bőrbe nem pállik be a láb, te .....!


Amúgy nem szoktál találkozni nyáron acélbetkósokkal? Én szinte naponta látok 1-2-őt.

2011. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is szoktam. Sőt olyannal is találkoztam már, aki 8 hónapos kismama létére tűsarkúban vonult végig a parkolóban, de attól még nem tartom normálisnak. Persze az, hogy mit viselsz, alkotmányos jogod, de azért nyáron az acélbetétes bakancs... Amúgy a lábgombát nem én találtam ki. Amikor kicsi voltam, egy bőrgyógyász mondta anyunak, hogy melegebb időben nem szabad bakancsot, és egyéb zárt cipőt hordani, mert könnyen begombásodik a láb, ha sokat izzad a vastag bőr alatt. De ki vagyok én, hogy beleszóljak?:) Ő kérdezett, én csak válaszoltam. Ha valaki ilyet akar hordani, hordja nyugodtan. De szerintem ne nyáron.
2011. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* zárt cipő alatt az ilyen vastag bakancsokat, csizmákat értem
2011. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem kötekedésből írtam, hogy nem lesz gombás:)! Csak általában, tapasztalatom és mások tapasztalatai vezettek erre. Előbb beleizzad a tornacipőbe a lábam, mint az acélbetkósba. A mű dolgokat nem szereti inkább a láb.


(tűsarkús, terhes nőt sajnos én is épp eleget látok... Kiábrándító.)

2011. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én melegben nem hordok bakancsot, belerohad a lábam, nem bírom. Én kb akkor szoktam elkezdeni hordani, amikor a hőmérséklet reggel lesüllyed nyolc fok alá. Oké, tudom. Nekem Marstens-em van, szeretem, de nyáron nem bírom elviselni.
2019. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!