Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Teljesen elvagyok keseredve. A problémám összetett:/ Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet a hajammal, hogy tavaly tavasszal hátközépig ért, de nagyon töredezett volt, így levágattam. Vállig érőre. Egy ideig nagyon szép is volt a hajam, viszont 1-2hónapja nemtudok vele mit kezdeni. Az első problémám, hogy annak ellenére, hogy töredezett hajra való samponnal mosom, balzsamozom, meg pakolást rakok rá, teljesen elvan törve. Olyan a vége mint a seprű. Utálok már a hajamhoz hozzáérni, mert amikor megérzem, hogy milyen száraz a vége, levágnám az egészet legszívesebben:@

Továbbá problémám még az is, hogy az egész úgy a fejemre lapul, mint akit leöntöttek vízzel. És akármit csinálok lelapuló marad.

Amikor a fülem mögé rakom oldalt a hajam, az meg úgy felveszi a fülem formáját, hogy csak egy nagy görbeség látszik a hajamba.

Nagyon fénytelen még a hajam, ezzel sem tudom mit lehetne kezdeni.

Mikor lesz nekem ilyen szép fényes, dús, egészséges hajam?:S:(

[link]


Kérlek titeket, ha akármelyik problémámra tudtok vmi megoldást vagy tippet adni, segítsetek! Köszönöm szépen!


2011. febr. 22. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

szia. ezekszerint tavaly tavasszal voltál utoljára fodrásznál. nos, ez a gond. 2-3 havonta menni kell, és vágatni, nem sokat csak a töredezett részeket. szóval szerintem menj el egy fodrászhoz, és vágass egy kicsit belőle. és vegyél hajvégápolót, én a gliss kurt használom most, és nekem az bevált. de biztos vannak sokkal jobbak, kérd ki a fodrászod véleményét. a fényességre meg vannak különféle hajfények, ezeket is érdemes kipróbálni, bár nem éppen olcsó kategória, de ha találsz egy jót akkor szép fényes lesz a hajad tőle.

a lapulással nem nagyon tudsz mit kezdeni. vágasd lépcsőzesesre a hajad, az kicsit megemeli, de ha ez sem segít akkor a tetején tupírozd fel kicsit, és fújj rá hajlakkot.

2011. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden ilyen haj gond belülről indul. Kevés vitamint eszel, esetleg pajzsmirigy alulműködés.Sok halat kéne nned és gyümölcsöket.
2011. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs,zöldség.És igazuk menj fodrászhoz.Van jó hajvégápoló olaj is.
2011. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fodrász.dóri válasza:
Szia ! Esetleg egy új fazont nem próbálnál ki ami nem hagyná a lelapulást ? :) A fényen azzal is tudsz segíteni, hogy befested. Nemsokára okleveles fodrász leszek, addig ingyen vállalok hajvágást, anyagáron pedig hajfestést :)
2011. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!