Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? El vagyok keseredv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El vagyok keseredve. Én 27 vagyok a párom 33. Az a problémám, hogy lassan már csak fényképről látom.

Figyelt kérdés
A munkahelyén beválalja,hogy más helyett ott marad,mert hogy most nagyon kell a pénz.Ha meg nem dolgozik mindig van neki valami dolga otthon és pesrze ha meg ez sinsc akor mindig valami családi dolog náluk és ezer ember ott van.Soha nem vagyunk ketten és,hogy végre egymással is foglalkoznánk,beszélgetnénk.7 hónapja vagyunk együtt,Pont ma mondtam neki ezt az egészet,mert már kijött belölem és hallottam a hangján,hogy elszomorodott.Pont mielött ment dolgozni.Ugy érzem mindig minden fontosabb mint a kapcsolatunk és,hogy mi van velünk.Rossz egydül mindig és már lassan csak tudom,hogy van egy párom valahol de sosincs velem.Meg mindig a pénz és a pénz.Én szeretem őt nagyon és fontos nekem.Tudom,hogy ő is szeret csak ő azt hiszi elég ha mondja.
2009. jún. 12. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ennek úgy gondolom, egy megoldása van: utazzatok el. Nem kell hosszú út, egy olcsó panzió is megfelel egy-egy hétvégére. Tapasztalatból mondom, hogy ha az sem tudja feldobni a kapcsolatot, akkor tényleg semmi. Kitartás.
2009. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen helyzetben vagyok mint Te,tudom mit érzel,az én párom azt mondta hogy értünk dolgozik hogy tudjunk összeköltözni :)Tudom hogy szeretnél vele többet lenni,de légy kicsit türelmesebb hozzá.A hétvége szerintem is jó ötlet,vagy hétvégén se ér rá? az én párom van hogy vasárnap is melózik :( kitartás lesz ez még jobb is :)

2009. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na igen.Tudom,hogy a párom is értünk dolgozik.Na de ha meg nem olgozik más dolga van és nem az,hogy velem legyen.Mikor velem lehetne és nála van,semmi dolga de ő inkább megy haza.Probáltam már türelmes lenni de valahogy mostanra már besokaltam.Bizom benne változik valami és tudunk egymással beszélni és törödni.
2009. jún. 12. 15:19
 4/15 anonim ***** válasza:
És ha Te mennél hozzá?én van hogy többet vagyok nála mint ő nálam,mert nálunk is ez van hogy megy haza...mostanában csak hétvégén találkozunk!Amúgy én 25 vagyok ő pedig 32.
2009. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát én is sokat vagyok náluk.Az a baj,hogy azt nem lehet,mert ő mindig csinál valamit és dolga van és meg csak utba vagyok.Nem ugy van az ám nála,hogy én bármikr csak ugy mehetek.A másik nem is hiv hogy menjek én meg csak ugy nem állitok oda.Sokszor azt láttom az is probléma neki hogy szervezze össze velem is kell,hogy most már legyen,mert én is vagyok.
2009. jún. 12. 15:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát nem irigyelek,én van hogy be állítok hozzá még ha otthol sincs,és a szüleivel beszélgetek amíg nem ér haza,és ő szokott hívni hogy menjek hozzá.Beszéltetek már erről?hogy szeretnél vele többet lenni,és próbálja úgy csinálni hogy neked is jobb legyen...a pénz nem minden...
2009. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Probáltam mondani már de az volt a váasz nem lehet mindig együtt lenni és más dolgok is vannak.Mindig van valmi dolog és neki sok dolga van.Nagyon számit nála a pénz.Sajnos.
2009. jún. 12. 15:51
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet könnyű neked,ezt sajna el kell fogadni,ami nem egyszerű hisz gondolom Te szeretnél többet vele lenni.

Az összeköltözésre gondoltatok már?vagy az még korai lenne?

2009. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Volt rola már szó.De ő otthonról nem akkar eljönni és kijelentette ő otthon marad.Igy csak az marad,hogy én megyek oda.Na mostehez még egy két dolgot meg kell csinlni náluk,hogy mi ott együttott tudjunk lakni.Ezt ő mondta.
2009. jún. 12. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor már csak ki kell várni azt az időt,és együtt lehetek.Te nem bánnod hogy neked kell oda menni?szüleivel lakik?kijössz velük? unatkozom azért kérdezősködöm annyit :D bocsi érte!szólj ha zavarlak nyugodtan ;)
2009. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!