Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam meg? Hajprobl...

Hogyan csináljam meg? Hajprobléma. :D (Lent)

Figyelt kérdés

Beírtam a youtube-ra,találtam is sok videót de nekem nem megy. Hiába csavarom,majd húzom meg minden(a hajamat),nekem csak kivasalja. Remington hajvasalóm van a protect & shine. Lesz majd farsangi bulim és mindenki csak kivasalja a haját és én már úgy szeretnék göndör/hullámos hajat. Van diffúzoros hajszárítom, arra gondoltam,hogy megmosnám a hajam, tennék rá sok hajhabot és akkor diffúzorral megcsinálnám. Vagy be is fonhatnám sok részre,de háromnegyed óra alatt is begöndörödik?


Mi a véleményetek?


2011. febr. 22. 20:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Utólag át kellett írjam a kérdést és a többit emg nem írtam át.:D Szóval azt láttam a outube-on,hogy hajvasalóval göndörítik be a hajat de nekem nem megy.
2011. febr. 22. 20:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=9gXEgPNRjvI

Ezt próbáld meg!

Nem magyar, de nagyon érthetően mutatja meg. 4 percnél kezdődik a göndörítés. Előtte nekem sem sikerült, de ezzel igen.

2011. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze a technikára értettem, ne vegyél új vasalót:)
2011. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!felpontozlak,de inkább nem is cs.eszem tovább a hajam..biztos a hajammal a baj.
2011. febr. 22. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
pedig meg lehet csinálni, nekem se sikerült elsőre, de próbálkozz, és egyszer csak sikerülni fog. válassz le egy tincset, tedd a tövéhez a hajvasalót, forgasd el 180 fokban, és ez elfordított irányba húzd végig! :)
2011. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen de sz.ar vékonyszálú hajam van és félek,hogy leégetem.

:(( és pénteken lesz a farsang azért akarom most betanulni.:))

2011. febr. 22. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Alufóliából csinálj kb ujjnyi vastag kukacokat, ezekre tekerd fel a hajad(szárazon), a kukacok végét csavard össze, hogy ne bomoljanak ki. Mikor minden tincs megvan, hajszárítóval alaposan melegítsd át az egész hajad, várd meg, h kihűljön(15-20 perc) és csavard ki. után lakk, és élvezd, a göndör hajat.

Fontos, hogy tényleg átmelegítsd a tincseket, különben semmit nem fog érni. ha sok időd van, akkor kicsit nedvesítsd be (tényleg csak kicsit, pl fújd be spriccelős flakonnból)) és tegyél rá hajhabot. így tobvább kell hajszárítózni, de egy fokkal biztosabb az eredmény.

2011. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!